$
תיירות

Travelyo, מפעילת אתר smartair ישראל, מתרחבת לאירופה

חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת מדיה מהגדולות בצרפת הצפוי להניב הכנסות של כ-20 מיליון יורו בשנה ל-smartair

שירות כלכליסט 11:5618.08.16

פלטפורמת התיירות Travelyo המפעילה בישראל, בשיתוף חברת אופקים, את אתר smartair שהושק לפני כשנה, חתמה על הסכם שת"פ עם אחת מקבוצות המדיה הגדולות בצרפת. הצדדים יפעילו בשותף בחודשים הקרובים את אתר Smartair צרפת (www.smartair.fr). בשלב זה שם הקבוצה הצרפתית נותר חסוי.

 

לאתר smartair ישראל יותר ממיליון משתמשים בתוך כשנה. שוק התיירות הצרפתי מוערך בכ-50 מיליארד יורו בשנה. ההסכם צפוי להניב הכנסות של כ-20 מיליון יורו בשנה ל-smartair.

 

 

פריז פריז צילום: איי אף פי

 

ההסכם הוא שת"פ ראשון כחלק מהאסטרטגיה של החברה, להתרחב בשוק התיירות העולמי. כדי לתמוך באסטרטגיה זו, יוצאת Travelyo לסבב גיוס תחום בזמן מאנג'לים וקרנות. כמו כן מתכוונת החברה לגייס אנשי תוכנה ופיתוח, אנשי QA ואוטומציה, מעצבים גרפיים וחוויות משתמש ומנהלי פרויקטים.

 

ארז בוסו, מנכ"ל Travelyo: "שוק הזמנת החופשות העולמי באינטרנט ממשיך לצמוח ויחצה בקרוב את רף הטריליון דולר בשנה. הבחירה בפלטפורמה של Travelyo ע"י קבוצת מדיה מובילה באירופה, היא תעודת כבוד נוספת לתעשיית התוכנה הישראלית ומהווה קרש קפיצה להרחבה משמעותית של פעילות החברה למדינות נוספות באירופה. אנו צופים שבחודשים הקרובים נשיק את האתר המשותף".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x