שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

קבוצת ח.א.ש הגישה בקשה להקפאת הליכים בשל חובות של 180 מיליון שקל

הקבוצה בשליטת צביקה בן שבת העוסקת בתחום השמירה והניקיון הודיעה כי תתקשה לשלם שכר בהיקף של 8.5 מיליון שקל ל-1,200 העובדים הישירים והעקיפים שלה. החברה מבקשת מבית המשפט להוציא צו הקפאה שיאפשר לה להציע הסדר לנושיה

תומר גנון 16:4511.07.16

קבוצת ח.א.ש, שבשליטת צביקה בן שבת, הגישה אתמול לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בקשה להקפאת הליכים בגין חובות של 180 מיליון שקל. על פי הבקשה, לאור חובות של כ-12 מיליון שקל לרשות המסים, הטילה הרשות עיקולים על חשבונותיה ועל תשלומים של ספקים מה שגרם לקשיים תזרימים. עם זאת החברה טוענת שבבעלותה נכסים בסך 250 מיליון שקל הגבוהים מהחובות.

 

לטענת החברה, שמבקשת למנות את עו"ד קרן רייכבך סגל ממשרד איתן מהולל ושדות לנאמנת בהקפאת ההליכים, היא תתקשה לשלם שכר בהיקף של 8.5 מיליון שקל ל-1,200 העובדים הישירים והעקיפים בקבוצה, העוסקת בתחום השמירה, הניקיון ומעורבת גם בפרויקט המלונאי "גלים גלים" בעיר אשקלון. על כן היא מבקשת מבית המשפט להוציא צו הקפאה שיאפשר לה להציע הסדר לנושיה.

 

עו"ד קרן רייכבך סגל עו"ד קרן רייכבך סגל צילום: עידן מלכה

 

 

מלבד החוב לרשויות המס, כך הבקשה, פרויקט הנדל"ן "גלים גלים" שבו הושקעו 80 מיליון שקל הוא סיבה נוספת לקשיים התזרימים שאליהם נקלעה החברה. את המימון לפרויקט בהיקף 35 מיליון שקל העמידה חברת רוביקון ביזנס שבשליטת אמיר ברמלי, המואשם בגניבה ומרמת משקיעים, ובתמורה נתנו למשקיעי החברה שיעבודים על הפרויקט.

 

המפרק של רוביקון שקרסה, עו"ד ארז חבר, הגיש בקשה לאכיפת השעבודים על פרויקט "גלים גלים" על מנת להשיב כספים למשקיעי רוביקון – בקשה שלה מתנגדת ח.א.ש. רוביקון מצדה הגישה התנגדות לבקשת הקפאת ההלכים שדיון בה יתקיים בעוד שבוע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x