שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

אילן בן דב הוא איש העסקים שסירב לבדיקת שכרות, השוטרים החרימו את המרצדס שלו

בנוסף, רשיונו נשלל לאחר שנעצר בלילה שבין שישי לשבת במחסום שבאזור נמל ת"א וסירב לבדיקת ה"ינשוף". אחד השוטרים העיד כי בן דב היה תוקפני ואמר להם: "אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק, אבל תדעו"

זוהר שחר לוי 17:4126.06.16
איש העסקים אילן בן דב עוכב במהלך סוף השבוע האחרון על ידי שוטרים מאגף התנועה שביקשו לבצע לו בדיקת שכרות. לאחר שסירב לעבור את הבדיקה ולטענת השוטרים אף נאמר להם כי "אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק", נשלל רישיונו והוחרמה מכונית היוקרה שבבעלותו.

 

במהלך סוף השבוע, כמדי שבוע, ביצעו שוטרי משטרת התנועה בדיקות לאיתור נהגים שיכורים, בדיקות "ינשוף" ביציאות מתל אביב. בלילה שבין שישי לשבת עבר איש העסקים המוכר במחסום המשטרתי שהוצב באזור נמל תל אביב והוא התבקש על ידי השוטרים לעצור ולעבור בדיקת שוטרים. לפי המשטרה, איש העסקים סירב לבדיקה ואך אמר לשוטרים: "אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק, אבל תדעו".

 

איש העסקים, כך לפי עדים לאירוע, סירב בתוקף לעבור את הבדיקות וציין בפני השוטרים כי ייפגשו בבית המשפט עם "מיטב עורכי הדין".

 

אילן בן דב. סירב לבדיקת ה"ינשוף" אילן בן דב. סירב לבדיקת ה"ינשוף" צילום: עמית שעל

 

בשל העובדה כי בן דב סירב לביצוע הבדיקה הוזעק למקום קצין משטרה שקבע כי הינו חשוד בנהיגה בשכרות. בעקבות כך נשלל רישיונו של איש העסקים ומכונית המרדצס שלו הוחרמה ונגררה לחניון המשטרה. במקביל, קיבל האיש זימון לשיפוט מהיר שבו תטען המשטרה כי נהג תחת שכרות, וכתב אישום יוגש נגדו, ככל הנראה, בקרוב.

 

מהמשטרה נמסר כי הם, "מסרבים למסור פרטים על האירוע ועל זהותו מפאת צנעת הפרט".

 

אילן בן דב לא מסר תגובה.

 

לאחרונה מתמודד בן דב עם כתב אישום נוסף בבית הדין האזורי לעבודה. בן דב וגרושתו קרן מיכאלי הורשעו במסגרת הליך זה בהעסקת עובדת זרה בביתם. השניים ביקשו לבטל את הרשעתם אולם כפי שנחשף ב"כלכליסט", בעוד בקשתה של מיכאלי נדחתה, בעניינו של בן דב העניין טרם הוכרע.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x