$
משפט

ביהמ"ש אישר את מכירת הציוד של אור סיטי נדל"ן ב-74 אלף שקל

הקונה היא חברת קיוביק דיזיין. השופט אורנשטיין דחה את התנגדותה של אור, שטענה כי אין לבצע את המכירה ואפשר להסתפק באחסון הציוד. "חובתו של המפרק הזמני היא לפעול לטובת כלל הנושים ולהשאת הקופה", כתב השופט

זוהר שחר לוי 19:4320.04.16
בית המשפט המחוזי בתל אביב אישר את מכירת הציוד של אור סיטי נדל"ן לחברת קיוביק דיזיין תמורת 74 אלף שקל. "נכון להיום לא מתקיימת פעילות במשרדי החברה ויש הצדקה לפנות את המשרדים בהקדם האפשרי", כתב השופט איתן אורנשטיין.

 

 

השופט הוסיף כי המשרדים פרושים על פני כ-530 מ"ר, בעלות חודשית של כ-80 אלף שקל בחודש וכי "לגריעת סכומים אלו מקופת הפירוק הזמני אין הצדקה בנסיבות המקרה".

 

בכך קיבל השופט אורנשטיין את עמדת המפרק הזמני, עו"ד איתן ארז, ודחה את התנגדותה של ענבל אור, שטענה כי אין לבצע את המכירה וכי אפשר להסתפק באחסון הציוד. "חובתו של המפרק הזמני", ציין השופט בהחלטתו, "היא לפעול לטובת כלל הנושים ולהשאת הקופה".

 

נשופט איתן אורנשטיין. חבל על דמי השכירות נשופט איתן אורנשטיין. חבל על דמי השכירות צילום: שאול גולן

 

אתמול (ג') ביקש המפרק הזמני לאשר את מכירת הציוד ממשרדי החברה תמורת 74 אלף שקל לחברת קיוביק דיזיין לאחר שקיים התמחרות במשרדו.

 

בשבוע שעבר פתח המפרק הזמני את המשרדים המפוארים של הקבוצה, שבשליטת ענבל אור במגדלי ישראל לקהל הרחב במטרה לאתר רוכשים לציוד הרב במקום, בטרם יפנה את המשרדים שעלותם כ-80 אלף שקל למשרדים צנועים יותר בשכירות של כ-7,000 שקל בלבד.

 

 

בין הציוד שהוצע למכירה – נברשת תלויה 10 קני זכוכית, 2 מגרסות נייר, 3 כספות פלדה, 5 מסכי פלזמה 32-60 אינץ', ציוד מטבח (מקרר, מיקרוגל, טוסטר אובן), מכונה לספירת שטרות כסף, מכשיר מים של אלקטרה, עציצים וחפצי נוי, 20 כורסאות אירוח, 31 כיסאות, 20 שולחנות, 28 מחשבים ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x