$
משפט

מפרק רוביקון וקלע זומן למתן עדות במשטרה אחרי תלונה של בר רפאלי

כך עולה מהודעה שהגיש עו"ד ארז חבר לבית המשפט. על פי תכתובת מייל שצורפה להודעה, רפאלי הגישה את התלונה על קבלת דבר במרמה וזיוף נגד אמיר ברמלי. עו"ד של ברמלי: "התלונה בכלל לא נגדו". המשטרה: "אנחנו לא מתייחסים לחקירות מתנהלות"

תומר גנון ועמרי מילמן 07:0431.01.16

המשטרה זימנה את המפרק הזמני של רוביקון וקרן קלע, עו"ד ארז חבר, למסור עדות בפרשת סינגה מינגה. כך עולה מהודעה שהגיש חבר לבית המשפט המחוזי בת"א בשבוע החולף. על פי תכתובת מייל שצורפה להודעה, חבר ימסור עדות בעקבות תלונה שהגישה הדוגמנית בר רפאלי נגד בעל השליטה ברוביקון וקלע, אמיר ברמלי. על פי אישור התלונה שבידי "כלכליסט", התלונה שהגישה רפאלי היא בגין קבלת דבר במרמה וזיוף.

רפאלי הגישה את התלונה למפלג הונאה של מחוז ת"א לפני כשבועיים. זאת לאחר ש"כלכליסט" חשף מסמכים ולפיהם בוצעו העברות כספים לכאורה בין חשבון הרשום על שמה של רפאלי בבנק בסינגפור, לחשבון משנה על שמה תחת חברת סינגה מינגה הסינגפורית בסניף של בנק קרדיט סוויס השוויצרי. סינגה מינגה מוחזקת ב־100% על ידי ברמלי. יש לציין כי ביום שבו רפאלי, החשודה בהעלמת מס, הגישה את התלונה נגד ברמלי, רשות המסים הרחיבה את החקירה נגדה, וביקשה מידע על חשבונות הקשורים אליה לכאורה בבנקים השוויצריים קרדיט סוויס ו־UBS. 

בר רפאלי על רקע בנק קרדיט סוויס בר רפאלי על רקע בנק קרדיט סוויס צילום: בלומברג, יריב פיין וגיא כושי

 

"ביחידתנו הוגשה תלונה על ידי הגב' בר רפאלי נגד אדם בשם אמיר ברמלי", נכתב במייל ששלח החוקר רס"מ שרון ברמי לעו"ד חבר. "בתלונה מסרה כי עיתונאי פנה אליה דרך עורכי דינה כדי שתגיב לידיעה שיש לה עסק עם ברמלי בסינגפור בחברה בשם סינגה מינגה. כמו כן מסרה רפאלי כי לסינגה מינגה יש חשבון בשוויץ, והועברו לאותו חשבון 6 מיליון דולר".

 

עו"ד אילן בומבך, בא כוחו של של ברמלי, מסר ל"כלכליסט" כי "רפאלי לא היתה בקשר עם ברמלי. משיחה עם בא כוחה, שהיה עמה בעת הגשת התלונה, עולה כי התלונה היא נגד הפרסומים ב'כלכליסט' ולא נגד ברמלי".

 

מדוברות מחוז ת"א במשטרה נמסר: "אנחנו לא מתייחסים לחקירות מתנהלות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x