$
משפט

אלעד גרופ ערערה, אך ביהמ"ש קבע כי הייצוגית נגדה תתברר

המחוזי ת"א דחה את הערעור שהגישה החברה שייסד יצחק תשובה על ההחלטה לנהל ייצוגית נגדה בנוגע למחיקתה של אלעד קנדה מהמסחר במהלך 2013, בטענה ששילמה מעט מדי על מחיקתה

זוהר שחר לוי 18:4209.12.15
בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה השבוע את הערעור שהגישה אלעד גרופ על ההחלטה לנהל ייצוגית נגדה בנוגע למחיקתה של אלעד קנדה מהמסחר במהלך 2013.

באפריל האחרון אישרה המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בתל אביב לנהל תובענה ייצוגית נגד אלעד גרופ של יצחק תשובה, סביב מחיקת אלעד קנדה מהמסחר במהלך 2013 ובטענה ששילמה מעט מדי על מחיקתה.

 

במסגרת התובענה, התבקש בית המשפט לקבוע כי התמורה ששולמה עבור מניות אלעד קנדה בהצעת רכש מלאה שהתקבלה, הייתה פחותה משוויין ההוגן של המניות. השופטת דניה קרת-מאיר שדנה בייצוגית, שהגיש אהרון דוד מלאכי באמצעות עו"ד יעקב סבו ועורכי הדין ניצן גדות ודורון רדעי ממשרד רדעי-גדות, ציינה באותה ההחלטה כי אינה קובעת מהו השווי ההוגן של המניות וכי הנושא יתברר בהמשך לאישור ניהולה של התובענה כייצוגית.

 

יצחק תשובה יצחק תשובה צילום: ראובן שוורץ

 

קבוצת אלעד גרופ, המיוצגת על ידי עורכי דין עופר צור והראל שחם ממשרד גורניצקי, טענה מנגד כי אין טעם כלשהו המצדיק את התערבות בית המשפט בהצעת הרכש שהתקבלה בתמיכת ובהסכמת מרבית הגורמים שנענו לה.

 

על החלטת השופטת קרת-מאיר הגישה אלעד גרופ ערעור שנידון בפני ההרכב של המחלקה הכלכלית בביהמ"ש המחוזי בתל אביב, השופטים חאלד כבוב, רות רונן ודוד רוזן שדחו את בקשתה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x