$
משפט

חברת השמירה והניקיון "בטחון לאומי" קרסה, 170 עובדים יפוטרו

החברה שפועלת בצפון הארץ מעסיקה 200 עובדים ובין לקוחותיה עיריית כרמיאל, תנובה ושטראוס. החובות: כ-8.5 מיליון שקל. חברת "מודיעין אזרחי", בבעלות עודד ורונן דהן, ערבה לחובות "בטחון לאומי 1992" עד סכום של 6 מיליון שקל

תומר גנון 13:1226.11.15

המפרק הזמני של חברת השמירה והניקיון "בטחון לאומי 1992" מנהריה, עו"ד ליאור מזור, ביקש אתמול (ד') מבית המשפט המחוזי בחיפה לפטר 170 מתוך כ-200 עובדיה. זאת לאחר שהוצא השבוע צו פירוק זמני לחברה, שפועלת מזה כ-20 שנה ונמצאת בבעלות בני הדודים יחיאל ומוטי דהן. על פי הבקשה שהגיש עו"ד מזור, הסיבה לבקשת הפיטורים היא שבקופת החברה אין די כסף לשלם לעובדים והיא עלולה להיקלע להפעלה גירעונית. בית המשפט נעתר לבקשה.

 

 

אילוסטרציה בלבד אילוסטרציה בלבד צילום: אלעד גרשגורן

 

"בטחון לאומי 1992", שלקוחותיה הגדולים בצפון הם שטראוס, תנובה ועריית כרמיאל, פנתה תחילה לבית המשפט בבקשה להקפאת הליכים בשל חובות של 8.5 מיליון שקל. עם זאת לאחר דיון שנערך בבקשה, החליט השופט אלכס קיסרי כי המסלול הנכון הוא להעבירה למסלול של פירוק.

 

מי שערב בין היתר לחובות החברה עד סכום של 6 מיליון שקל, היא חברת "מודיעין אזרחי" שנמצאת בבעלות עודד ורונן דהן – קרובי משפחתם של בעלי "בטחון לאומי 1992".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x