$
משפט

עובדי המסעדה של מיכל אנסקי מצטרפים להליך הפירוק נגד ברמלי

מסעדת "אחד העם אחד" שמניותיה מוחזקות על ידי אמיר ברמלי ונוהלה על ידי מיכל אנסקי, חייבת לעובדים 240 אלף שקל על שכר ועוד כ-90 אלף שקל על הפרשות לקופות גמל. כלל חובות המסעדה: 6.5 מיליון שקל

גלי וולוצקי ותומר גנון 19:4112.11.15

60 עובדי המסעדות שבבעלות אמיר ברמלי – "אחד העם" בניהולה של מיכל אנסקי ובתי הקפה אתנחתא דיזנגוף והרצליה - פנו היום (ה') לבית המשפט המחוזי בת"א בבקשה להצטרף כצד להליך הפירוק של קבוצת רוביקון שבשליטתו, וזאת בניסיון לקבל את הכספים שחייבים להם. על פי בקשות הפירוק למסעדות שהוגשו בתחילת החודש על ידי המפרק הזמני, עו"ד ארז חבר ממשרד עמית, פולק מטלון, החובות לעובדי המסעדות בגין החודשים ספטמבר-אוקטובר עומדים על כחצי מיליון שקל.

 

 

 

לבית המשפט פנו היום 32 עובדי מסעדת אחד העם, שלה חובות כוללים של 6.5 מיליון שקל. אחד העם חייבת לעובדיה 240 אלף שקל בגין שכר, ועוד כ-90 אלף שקל בגין הפרשות לקופות גמל. כן פנו 14 עובדים בבית הקפה אתנחתא בדיזנגוף, שנמכר ערב בקשת הפירוק, שלהם חייב ברמלי 70 אלף שקל בגין שכר ועוד 50 אלף שקל הפרשות לקופות גמל. בנוסף פנו 14 עובדי בית הקפה אתנחתא בהרצליה, שלהם חייב ברמלי 70 אלף שקל על שכר ו-45 אלף שקל הפרשה לקופות גמל. כל העובדים מיוצגים על ידי עורכי הדין גלילה הורנשטיין ואלון הורנשטיין.

 

מסעדת אחד העם 1 מסעדת אחד העם 1 צילום: יח"צ

 

בדו"ח שהגיש עו"ד חבר בתחילת החודש, התברר כי קבוצת רוביקון מימנה באמצעות כספי משקיעים רכישה ותפעול של קבוצת מסעדות שהוחזקו באופן אישי על ידי ברמלי, וזאת בהיקף של 13.4 מיליון שקל. כך באחד העם של אנסקי בת"א הושקעו 3.5 מיליון שקל ברכישה ושיפוץ, באתנחתא הרצליה הושקעו 1.2 מיליון שקל, ובאתנחתא דיזנגוף הושקעו 2.5 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x