שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

הפרטת תעש: עשר קבוצות קיבלו אישור לשלב הבא

רשות החברות הממשלתיות ומשרד הביטחון אישרו לעשר מהקבוצות שניגשו למכרז להפרטת תעש כניסה לחדרי המידע של החברה, שבהם יוכלו המתמודדים לקבל מידע על תעש, כחלק מתהליך הפרטתה

הדס גליקו 09:1407.07.15

רשות החברות הממשלתיות ומשרד הביטחון אישרו לעשר מהקבוצות שניגשו למכרז להפרטת תעש כניסה לחדרי המידע של החברה, שבהם יוכלו המתמודדים לקבל מידע על תעש, כחלק מתהליך הפרטתה. הבחינה של רשות החברות ומשרד הביטחון, שכללה בחינת נאותות פיננסית וביטחונית, עדיין נמשכת בעניינן של החברה האמריקאית קנדרס והמשקיע הישראלי־רוסי יורי ויניק.

 

למרות קבלת האישור מרשות החברות ומשרד הביטחון, הקבוצות צפויות להמתין לאישור משרד האוצר להמשך תהליך ההפרטה כדי לאפשר להן להיכנס לחדרי המידע בפועל.

 

תהליך המכרז להפרטת תעש נפתח לפני כחודש, אולם לפני כעשרה ימים השיגו חברי ועדת הכספים את אישורו של שר האוצר משה כחלון כי ההחלטה להפריט את החברה תיבחן מחדש בטרם חדרי המידע ייפתחו פיזית בפני המתמודדים.

 

על פי גורמים ברשות החברות, חוות הדעת מטעמם, שתומכת בהמשך תהליך ההפרטה, צפויה להיות מוגשת בימים הקרובים לאישור שר האוצר. חברי הוועדה ביקשו לעכב את פתיחת חדרי המידע מאחר ופתיחתם תקדם את תהליך ההפרטה באופן שיקשה על עצירתו בהמשך.

 

מתחם תעש בשרון מתחם תעש בשרון צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x