משפט

עו"ד אפי נוה ניצח בבחירות בלשכת עורכי הדין

יו"ר ועד מחוז תל אביב גבר על ראש הלשכה המכהן, עו"ד דורון ברזילי בפער גדול עם 60% מהקולות ברוב חלקי הארץ. אחוז ההצבעה היה נמוך מאוד

ענת רואה 07:1017.06.15
עו"ד אפי נוה נבחר לראש לשכת עורכי הדין בבחירות שהתקיימו אתמול, וגבר על ראש הלשכה המכהן, עו"ד דורון ברזילי, שהתמודד לקדנציה נוספת. מלאכת ספירת הקולות נמשכה בלשכת עורכי הדין כל הלילה ועדיין לא הסתיימה גם כעת, אך תמונת התוצאות הסתמנה בבירור כבר אחרי ספירת רוב מהקולות ולפיה נוה זכה בכ-60% מהקולות ברוב חלק הארץ פרט לירושלים שם ההתמודדות צמודה בין השניים.

 

לפנות בוקר פרסם ברזילי הודעה בעמוד הפייסבוק שלו ובה כתב: "חברות וחברים יקרים, מסתמן שהפסדנו. אני מודה לכולכם מקרב לב על התמיכה, העזרה והאמון שנתתם בי לאורך כל הדרך. עשינו כמיטב יכולתנו לשנות את פני הלשכה, אך יש לכבד את תוצאות הבחירות. אני שמח שבמהלך הקדנציה זכיתי להכיר כל אחת ואחד מכם וליהנות משיתוף הפעולה עמכם, אשר איננו דבר מובן מאליו".

 

עו"ד אפי נוה. ניצחון בפער גדול עו"ד אפי נוה. ניצחון בפער גדול צילום: עידן מילמן

 

מהלשכה נמסר כי תוצאות יפורסמו רק בשעות הצהריים, אך מסתמן כי לא רק עו"ד נוה זכה אלא גם ראשי המחוזות מטעמו שהתמודדו במחוזות השונים. במחוז תל אביב הסתמן מספירה חלקית כי עו"ד ינון היימן ניצח את עו"ד ברוך כצמן. במחוז הצפון הסתיימה הספירה ונבחר לקדנציה נוספת עו"ד חאלד חוסני זועבי.

 

לפי נתונים שנמסרו אמש מהלשכה לאחר סגירת הקלפיות, אחוז ההצבעה הסתכם בכ-26%, נמוך משמעותית מבחירות קודמות בהן אחוז ההצבעה לא ירד מ-30%.

 

לאחר הניצחון פרסם עו"ד נוה הודעה בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: "חברות וחברים יקרים, ניצחנו! ניצחתם! בבחירות שהתקיימו אמש בלשכת עורכי הדין בישראל נבחרתי לעמוד בראשות הלשכה. חברי ינון היימן נבחר ליו"ר מחוז תל אביב והמרכז, תמי אולמן תעמוד בראש מחוז חיפה, דני אליגון בראש מחוז דרום, אשר אקסלרד בראש מחוז ירושלים וחאלד זועבי בראש מחוז צפון.

 

"אני מתחייב בפניכם שאינני מתכוון לבזבז זמן בחגיגות ניצחון. החל ממחר נתחיל לעבוד יחד בהרמוניה כאשר טובת עורכי הדין בישראל עומדת לנגד עינינו.

 

"אני מבקש להודות למאות הפעילים והמתנדבים שתרמו מזמנם ומרצם לקיום יום הבחירות ולהצלחת מסע הבחירות כולו. ובעיקר אני מבקש להודות לכם המצביעים שנתתם בנו אמון. לא נאכזב אתכם. עידן חדש מתחיל היום בלשכת עורכי הדין".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x