$
בארץ

המיזם החדש של דב קוטלר: רשת חברתית בינלאומית להשקעות בנדל"ן

מנכ"ל ישראכרט לשעבר משיק רשת שתאפשר לחבר בין יזמי נדל"ן למשקיעים שמעוניינים להשקיע סכום לא גדול וליהנות מתשואה נאה. שותפו של קוטלר למיזם הוא ערן רוט, לשעבר מנכ"ל קרן הגשמה

גולן חזני 21:1707.06.15
דב קוטלר, מנכ"ל ישראכרט לשעבר, עובר לתחנה הבאה בקריירה ופונה לתחום הנדל"ן. קוטלר השיק השבוע מיזם חדש – רשת חברתית בינלאומית להשקעות בנדל"ן. הרשת החברתית ששמה iintoo-Invest together, תפעל בשלב הראשון כמערך השקעות לא מקוון שיאפשר למאגר משקיעים ראשוני וסגור בחינה של השקעות נדל"ן בישראל ובחו"ל.

 

קוטלר. ההשקעה תתאפשר החל מסכום של 25 אלף דולר קוטלר. ההשקעה תתאפשר החל מסכום של 25 אלף דולר

 

שותפו של קוטלר למיזם הוא ערן רוט, לשעבר מנכ"ל קרן הגשמה להשקעות בנדל"ן. ההשקעה במיזם תתאפשר החל מסכום של 25 אלף דולר ולדברי קוטלר "המטרה היא לחבר בין יזמים שגיבשו תוכנית עסקית טובה למשקיעים שמעוניינים להשקיע סכום כסף לא גדול וליהנות מתשואה טובה. הרעיון הוא לצמצם את פערי המידע בין היזם למשקיע ולספק את הידע המקצועי שיבטיח הן את גיוס הכסף והן את הצלחת ההשקעה".

 

קוטלר ורוט גייסו צוות אנליסטים שיבחנו אפשרויות השקעה שונות, כשלכל פרוייקט תגובש קבוצת משקיעים שתתאגד תחת ישות משפטית ייעודית. כל משקיע יהיה שותף בפרויקט ובבעלותו יהיה חלק יחסי בו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x