שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בחירות 2015

בואו לגלות מה הפוליטיקאים באמת אומרים בדפי הפייסבוק שלהם

במיוחד לבחירות 2015 "כלכליסט" ושנקר משיקים כלי דיגיטלי חדש - השורה התחתונה. הכלי סורק בזמן אמת את דפי הפייסבוק של הפוליטיקאים הישראלים ומנתח באילו מילים הם משתמשים. מי אומר יותר דיור ומי אלוף השימוש במילה "אני"

שאול אמסטרדמסקי 06:4409.03.15

מי כותב יותר על מרן - אלי ישי או אריה דרעי? ומי הפוליטיקאי שמדבר הכי הרבה על חנין זועבי? וכמה פעמים ראש הממשלה אמר איראן בשנים האחרונות? יש לנו תשובות בשבילכם: "כלכליסט" ושנקר משיקים כלי דיגיטלי חדש מיוחד לבחירות 2015 - מערכת השורה התחתונה. המערכת סורקת בזמן אמת את דפי הפייסבוק של הפוליטיקאים הישראלים ומנתחת באילו מילים הם משתמשים. המערכת מאפשרת להשוות את המילים הפופולריות ביותר של הפוליטיקאים הישראלים, בכל חיתוך זמן שתבחרו (למשל, מאז תחילת מערכת הבחירות).

 

לחצו כאן לכניסה למערכת

 

השורה התחתונה. איזה נושא העסיק את הפוליטיקאים הכי הרבה? לחצו על התמונה לכניסה למערכת השורה התחתונה. איזה נושא העסיק את הפוליטיקאים הכי הרבה? לחצו על התמונה לכניסה למערכת

 

המערכת פותחה בסמסטר האחרון בידי סטודנטים להנדסה ולעיצוב ממכללת שנקר - אלדד צדוק, אלכס גרושקו, עמית אסולין, ניר ג'קסון ומורן בן צבי, במסגרת מעבדת הדאטה ג׳ורנליזם של שנקר ו"כלכליסט". מנחי המעבדה הם אמנון דקל, מושון זר-אביב ואדם קריב.

 

כנסו עכשיו למערכת השורה התחתונה וגלו איזה פוליטיקאי מדבר הכי הרבה על ביטחון, מי מדבר על דיור, מי מדבר על פנסיה, ואיזה פוליטיקאי אומר הכי הרבה פעמים "אני", ואיזה פוליטיקאי התייחס הכי הרבה לפרשת הבקבוקים.

 


 

לכניסה למערכת לחצו כאן

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x