$
בארץ

הבחירות לנשיאות לשכת רואי חשבון יתקיימו בתחילת ספטמבר

הוועד המרכזי של לשכת רואה החשבון החליט היום על תאריך הבחירות לתפקיד נשיא לשכת רו"ח. במקביל יתקיימו בחירות גם לוועד המרכזי ולועדי הסניפים והמרחבים

עמרי מילמן 15:0802.03.15

הוועד המרכזי של לשכת רואה החשבון החליט היום (ג') כי הבחירות לתפקיד נשיא לשכת רואי החשבון, יתקיימו ב-3.9.2015. במקביל יתקיימו בחירות גם לוועד המרכזי ולוועדי הסניפים והמרחבים.

 

נשיא הלשכה נבחר בבחירות אישיות, ישירות וחשאיות אחת לשלוש שנים והוא מכהן כיו"ר הוועד המרכזי (הדירקטוריון) והאסיפה הכללית. לשכת רואי חשבון מונה כיום כ-13,400 חברים. נכון לעכשיו מתמודדים לתפקיד נשיא הלשכה: רו"ח יזהר קנה, רו"ח עופר מינרב ורו"ח חן שרייבר. הנשיא המכהן, רו"ח דודי גולדברג החליט שלא להתמודד על כהונה נוספת.

 

חברי הוועד המרכזי נבחרים גם הם אחת לשלוש שנים. הוועד, שמכהן כדירקטוריון הלשכה עוסק בנושאים לקביעת מדיניות והתווית קווי פעולה, מטרות ואסטרטגיה.

 

דודי גולדברג. לא יתמודד בבחירות דודי גולדברג. לא יתמודד בבחירות צילום: דמיטרי שבצנקו

 

במקביל, יבחרו חברי הלשכה את יושבי הראש והנציגים של שלושת המרחבים: ירושלים, תל-אביב והמרכז וחיפה והצפון, ואת נציגיהם בשלושת הסניפים: באר שבע והדרום, נצרת והעמקים, נתניה-חדרה. ועדי המרחבים והסניפים נבחרים על ידי רואי החשבון החברים באותם מרחבים או סניפים.

 

נשיא לשכת רואי חשבון, דודי גולדברג: "אני מקיים את שהבטחתי בתחילת כהונתי כנשיא - אכהן קדנציה אחת כנשיא ולאחריה אשאיר את הובלת הלשכה לנשיא הבא שייבחר. תודתי לכל העושים במלאכה ולכל אלה שעזרו לי וללשכה להצליח בתקופה של כשלוש שנות עשייה עמוסות לטובת ציבור רואי החשבון והמקצוע. לשכת רואי החשבון הפכה בשנים האחרונות לגורם משפיע ודומיננטי בתהליכי קבלת ההחלטות בתחום החקיקה הכלכלית, הרגולציה התקינה בביקורת,החשבונאות והמיסוי. התרומה של הלשכה באה לידי ביטוי בצמתים רגישים, בשמירה על האינטרסים של הציבור הרחב.

 

העלייה בהשפעת הלשכה התבטאה גם בגידול במספר החברים בה ובמעורבותם בתפקידי מפתח במשק הישראלי. חשוב שהלשכה תמשיך להוות גורם משפיע, שדעתו נלקחת בחשבון על ידי ראשי המדינה והמשק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x