משפט

מייסד רב בריח ביקש מהשופט לא להשתתף בכנס שהתקיים לפני שנה

אברהם בחרי, מייסד רב בריח שבפירוק, כמעט ביקש לפסול את השופט חאלד כבוב בשל טעות בתאריך

ענת רואה 08:4223.12.14

אברהם בחרי, מייסד רב בריח שבפירוק, כמעט ביקש לפסול את השופט חאלד כבוב בשל טעות בתאריך.

 

בבקשה שהגיש לבית המשפט עליה חתומים לא פחות מ-4 פרקליטים המייצגים אותו ובהם עוה"ד איתן ארז, יואב בן פורת, שאול קוטלר ויונת מאיר, טען בחרי שעל כבוב להימנע מהשתתפות בפאנל שייערך בסוף השבוע הקרוב ושבו תשתתף גם רו"ח עליזה שרון. לפי בחרי, שרון היא העדה היחידה בתביעה נגדו, והיא צפויה לחקירה נגדית ארוכה וקשה. לטענתו, שרון כתבה דו"ח חקירה שנפלו בו כשלים רבים, והפאנל, נטען, עוסק בנושא "חקירות ותביעות נגד נושאי משרה ובעלי שליטה", כשהשופט כבוב ורו"ח שרון רשומים כמנחים שלו במשותף. לפי הבקשה מטרתה למנוע תקלה אשר אם תתרחש תחייב אותם לדרוש להוציא את חוו"ד שרון מהתיק או לפסול את השופט כבוב, דבר שהם אינם חפצים בו כלל.

 

בדיקת "כלכליסט" העלתה שהבקשה מתייחסת לכנס שהתקיים בדצמבר לפני שנה. אז אכן הופיעו כבוב ושרון בפאנל בנושא. בסוף השבוע ייערך כנס פירוקים נוסף באילת, אך כבוב ושרון אינם משתתפים בו. בחרי טען ש"יהיה זה בלתי ראוי ששרון תשוחח עם השופט במסגרת הפאנל".

 

השופט חאלד כבוב השופט חאלד כבוב צילום: אוראל כהן

 

בהחלטה נזעמת, כתב כבוב שהנושא כלל לא מוכר לו, והוסיף שאינו נוטל חלק בשום השתלמות בסוף השבוע ודחה את הבקשה.

 

פרקליטיו של בחרי, עוה"ד איתן ארז ושאול קוטלר, מסרו בתגובה כי הם הודיעו לבית המשפט לאחר החלטתו "כי הם מצרים על טעות משרדית, אשר נובעת מחיפוש פרטים על אודות הכנס השנתי בנושא 'חדלות פירעון ודיני בנקאות 2014' במנוע החיפוש שלGoogle , שהוביל אוטומטית לפרטי פאנל שהתקיים בשנת 2013, במקום לפרטי פאנל בשנת 2014. הובהר לבית המשפט כי לא היה בנימוקים כדי להביע אי אמון בביהמ"ש אלא נהפוך הוא, למנוע תקלה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x