$
רכב

ניסאן ליף היא המכונית החשמלית הנמכרת ביותר בעולם

כך עולה מנתוני ארגון ג'ייטו דיינאמיקס, המנתח את תעשיית הרכב העולמית; על פי הנתונים המכונית המשווקת גם בישראל מכרה מתחילת השנה עם 44,897 יחידות ברחבי העולם

תומר הדר 19:1207.12.14

ניסאן ליף היא המכונית החשמלית הנמכרת ביותר בעולם - כך עולה מנתוני ארגון ג'ייטו דיינאמיקס, המנתח את תעשיית הרכב העולמית. הנתונים, המסכמים מכירות כלי רכב בתשעת חודשיה הראשונים של 2014 מתיחסים הן למכוניות חשמליות והן לרכבי פלאג אין. על פי הנתונים, הליף היא הנמכרת ביותר - עם 44,897 יחידות שנמכרו ברחבי העולם. הליף, יש לציין, משווקת גם בישראל.

 

ניסאן ליף. ראשונה ברשימת החשמליות הנמכרות ניסאן ליף. ראשונה ברשימת החשמליות הנמכרות

 

 

במקום השני נמצא מיצובישי אאוטלנדר פלאג אין הייבריד-המשווק אף הוא בישראל. בפועל, ברחבי העולם נמכרו 23,908 מיצובישי פלאג אין הייבריד.

 

במקום השלישי ברשימה נמצאת מכונית היוקרה טסלה מודל S - המודל S ממנה נמכרו ברחבי העולם 17,815 מכוניות. יצוין שמדובר בהערכה, שכן טסלה אינה מפרסמת נתוני מכירות רשמיים.

 

במקום הרביעי נמצא דגם שהושק בישראל בעבר- אך אינו משווק כיום עקב חוסר ביקוש: שברולט וולט, ממנה נמסרו 15,898 יחידות ואילו במקום החמישי נמצאת טויוטה פריוס פלאג אין הייבריד המשווקת אף היא בישראל-ממנה נמסרו 15,268 יחידות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x