שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

נתניהו בישיבת הממשלה: "הדבר האחרון שאנחנו זקוקים לו עכשיו זה בחירות"

ראש הממשלה דחה את הדיבורים על בחירות אפשריות בקרוב: "מדינת ישראל זקוקה לממשלה יציבה חזקה ואחראית ואני קורא לכל חבריי בקואליציה לפעול יחד לטובת המדינה"

רוני זינגר 11:3822.10.14
הממשלה מקיימת הבוקר את ישיבתה השבוע, ובפתחה דיבר ראש הממשלה בנימין נתניהו והתייחס לדיבורים על בחירות אפשריות בקרוב: "הדבר האחרון שאנחנו זקוקים לו עכשיו זה בחירות. מדינת ישראל זקוקה לממשלה יציבה חזקה ואחראית ואני קורא לכל חבריי בקואליציה לפעול יחד לטובת המדינה". עוד התייחס נתניהו גם לחזרה של הכנסת לפעילות ואמר: "אנחנו פותחים בשבוע הבא את מושב החורף של הכנסת. יש לנו משימות חשובות מאוד שעומדות לפנינו ובמקצתן נטפל היום בישיבת הממשלה: המלחמה בהון השחור, קיצור הבירוקרטיה שבאה לידי ביטוי ברגולציה עודפת וכמובן בקידום הטיפול בגז הטבעי ובייצור חשמל באמצעות אנרגיות חלופיות".

 

בנימין נתניהו. "מדינת ישראל זקוקה לממשלה יציבה חזקה ואחראית" בנימין נתניהו. "מדינת ישראל זקוקה לממשלה יציבה חזקה ואחראית" צילום: אלכס קולומויסקי

 

בישיבת הממשלה הבוקר דנים השרים בשורה של נושאים ובהם אימוץ המלצות הוועדה לבחינת צמצום השימוש במזומן, דיון בתכנית המתאר הארצית לקבלה וטיפול בגז - דיון במיקום המתקנים בים או ביבשה וזאת בעקבות ערר שהגיש השר לאיכות הסביבה עמיר פרץ, דיון בהחלטת ועדת שרים לענייני חברה וכלכלה בנוגע להפחת הנטל הרגולטורי וכן ישמעו השרים משר החינוך על ההיערכות לפתיחת שנת הלימודים האקדמית.

בהמשך היום ייפגש נתניהו עם ראש הקואליציה ויקיים עמם דיון לקראת שיתוף הפעולה בין הצדדים במהלך מושב החורף של הכנסת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x