$
בלדד השוחי

איך לעבור בשלום בדיקת קוקאין?

בלדד היקר, בתוך כמה זמן קוקאין מתפוגג מהשתן? רון מ'

בלדד השוחי 08:1018.09.14

רון היקר,

ראשית, אף אחד לא מחכה שהקוקאין יתפוגג מהשתן. הגוף עצמו לא מנקה את השתן. להפך, הוא פולט אליו זבל מתוך ידיעה שאת הזבל הזה אתה כבר תפנה בדרך המקובלת. אני גם בטוח שאף חובב קוקאין לא מתכנן להשתין לכוס ולחכות שהשרידים יתפוגגו. מה שצריך לדעת זה כמה צריך להשתין לאסלה עד שהגוף שלך יתנקה ויתחיל לייצר שתן טהור שאותו תוכל למסור לבדיקה בלב שקט.

 

הקצב המדויק שבו הכבד הופך את הקוקאין לבֶּנזוֹאיל אֶקגוֹנִין שמופרש בשתן (ושאותו רוב הבדיקות מזהות) משתנה, כמובן, מאדם לאדם ואפילו ממנה למנה, ולא ניתן לדעת בדיוק כמה זמן ייקח לשלפוחית שלך לפלוט אותו החוצה. אז כפי שהמלצתי בעבר בנושא בדיקות מריחואנה, הדרך הכי טובה לקבל תשובה מדויקת היא לרכוש בדיקות ביתיות בבית המרקחת ולנסות. קוקאין, אני מניח, כבר יש לך.

 

קוקאין קוקאין

 

בממוצע, לפי דיווחי מעבדות שערכו ניסויים כאלה בדיוק, זה אמור לקחת בין יומיים לשלושה (או, בלשון מחקרית, 48 עד 72 שעות) בהתאם לנבדק ולכמות הנצרכת. ראוי לציין שמשתמשים כרוניים נמצאים בצד שקרוב יותר ל־72 שעות, בעיקר כי הם מפתחים סבילות שמאפשרת להם ליטול כמויות שהיו מותירות את המשתמש המזדמן ללא הכרה.

בדיקה ארוכת טווח יותר היא בדיקת שיער, שבה נבדקים הכמה סנטימטרים החדשים ביותר של השערה (אלה שצמודים לקרקפת), והיא יכולה להפליל אותך גם שלושה חודשים אחרי השימוש. הפתרון המדעי כאן הוא לעשות קרחת.

 

יש מיליון עצות לאיך להפסיק שיהוק: לשתות מים, להיבהל, לנשום בלי לנשוף ועוד, אבל אף אחת לא עזרה לי. תוכל להושיע? נריה

 

אף על פי שתופעת השיהוק נפוצה מאד אצל יונקים, עדיין אין לנו מושג מה גורם לה או איך הדברים שלפעמים עוצרים אותה פועלים. ובכל זאת, אני יכול להוסיף לרפרטואר תרופות הסבתא שלך גרגור מי קרח, עיסוי עדין של תחתית הגרון (עוזר מאד לתינוקות משהקים), ועוד תרופה אחת שיעילותה המדהימה הוכחה באופן מדעי כבר לפני רבע מאה, בבית החולים בני ציון בחיפה בידי הפרופסורים עודה ואוליבן: עיסוי רקטלי בעזרת האצבע. בהצלחה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x