שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

שפירא על הפרטת הנמלים: "יש גופים שהמדינה לא יכולה להעביר לידיים פרטיות"

מבקר המדינה שיבח את עבודת המשטרה בנמל אשדוד והצהיר על עמדתו בנושא הפרטת הנמלים: "אני ממליץ לקרוא את ההחלטה של השופטת ביניש בנושא הפרטת בתי הסוהר שבעקבותיה בוטלה ההפרטה"

ליאור גוטמן 11:5228.05.14
"אני משבח את אגף החקירות במשטרה בנושא נמל אשדוד. אנחנו הוצאנו בנושא הנמל דו"חות ביקורת בעבר וישנם עוד דו"חות ביקורת שהגשנו על גופים אחרים על פי סעיף 14-ג' שאני לא יכול לדבר עליהם" , כך אמר הבוקר (ד') מבקר המדינה השופט בדימוס יוסף שפירא. הדברים נאמרו בפתח כנס הקיץ של לשכת המבקרים.

להפתעת הנוכחים, שפירא התייחס לתוכניות המדינה לפתוח את ענף הנמלים לתחרות באמצעות בנייה של שני נמלים חדשים, אחד באשדוד השני בחיפה. "בנושא הפרטת הנמלים יש גופים שהמדינה לא יכולה להעביר לידים פרטיות ואני ממליץ לקרוא את ההחלטה של השופטת ביניש בנושא הפרטת בתי הסוהר, שבעקבות ההחלטה לא הופרט", רמז שפירא.

 

יוסף שפירא, מבקר המדינה. לא בעד הפרטה בגופים מסויימים יוסף שפירא, מבקר המדינה. לא בעד הפרטה בגופים מסויימים צילום: עמית שאבי

 

מחר (ה') תוכנן להקיים בכנס לשכת המבקרים מושב בנושא זכות הציבור לדעת מול חזקת החפות. במושב תוכננו לשבת ניצב בדימוס יואב סגלוביץ ומר אלון חסן, שנעצר אתמול בבוקר על ידי המשטרה בסדרת חשדות שכוללות שוחד, הלבנת הון וסחיטה באיומים. מעצרו של חסן הוארך ב7 ימים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x