$
בארץ

רשות המסים מחזקת את הטיפול בהון השחור והנדל"ן

לצורך כך אויישו שני תפקידים שלא היו קודם: נהיד מכבי נבחרה לתפקיד סמנכ"לית בכירה מע"מ ומאיר אסולין מונה לסמכ"ל בכיר למיסוי מקרקעין. לפיד: "אני מברך על הצבת המלחמה בהון השחור בראש סדר העדיפויות"

הדר קנה 11:5210.12.13

מנהל רשות המסים משה אשר הודיע על מינויים של שני סמנכ"לים חדשים בהנהלת רשות המסים. יש לציין כי מדובר בתפקידים שלא היו קודם ונוצרו על מנת לחזק את הטיפול בנושא ההון השחור והנדל"ן.

 

נהיד מכבי (55) נבחרה לתפקיד סמנכ"לית בכירה (מע"מ). מכהנת 10 שנים בתפקיד כממונה אזורית מע"מ תל-אביב 3 שנים לפני כן הייתה גובה ראשית במע"מ רחובות. מכבי הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במינהל ציבורי ועבדה במגוון תפקידים ברשות המסים מזה כ-35 שנה.

 

מנהל רשות המסים משה אשר מנהל רשות המסים משה אשר צילום: אלכס קולמויסקי

 

מאיר אסולין (56) נבחר לתפקיד סמנכ"ל בכיר (מיסוי מקרקעין). אסולין משמש בתפקידו הנוכחי כמנהל מיסוי מקרקעין ירושלים מזה כשנתיים וחצי. ב-35 שנות עבודתו ברשות המסים, אסולין כיהן גם כמנהל מחלקת שומת מקרקעין וכסגן מנהל מיסוי מקרקעין ברחובות. אסולין הוא שמאי מקרקעין בהכשרתו.

 

מנהל רשות המסים, משה אשר, אמר: "עם עליית המדרגה של תחכום עברייני ישראל בתחום ההון השחור והחשבוניות הפיקטיביות, כמו גם היקף ההון השחור בתחום הנדל"ן וכן על רקע הצורך לחזק את הקשר שבין המטה ליחידות השטח, החלטתי ליצור את התפקידים הבכירים החדשים הללו. אני מאחל לנהיד ולמאיר הצלחה רבה בתפקידיהם החדשים והחשובים".

 

שר האוצר, יאיר לפיד אמר: "אני מברך על הצבת המלחמה בהון השחור בראש סדר העדיפויות, שכן היא מביאה ישירות להפחתת נטל המס מעל כתפי מעמד הביניים. המינויים החדשים והראויים ברשות לא רק שיביאו לקידום נוסף של מטרה חשובה זו אלא מבטאים מגמה חיובית לשוויון בתחום אחר – אישה נוספת המצטרפת לדרג הניהולי הבכיר בשירות המדינה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x