$
משפט

בעלי זיכיון להפעלת קפה גרג חשודים בהעלמת הכנסות

האחים רועי ותמיר פרל המנהלים ומחזיקים בזיכיון להפעלת סניפי קפה גרג ביקנעם וברעננה חשודים כי בחמש השנים האחרונות העלימו הכנסות של מעל 2 מיליון שקל

הדר קנה 14:2525.11.13
זוג האחים רועי ותמיר פרל המנהלים ומחזיקים בזיכיון להפעלת סניפי 'קפה גרג' ביקנעם וברעננה, שוחררו היום למעצר בית, לאחר שנעצרו בשבוע שעבר בחשד להעלמת הכנסות במיליוני שקלים.

 

במסגרת פעילות מודיעינית שביצע פקיד שומה חקירות מרכז עלה חשד כי השניים - רועי פרל, בן 36 מעפולה ותמיר פרל, בן 28 מרעננה - העלימו בחמש השנים האחרונות הכנסות של למעלה מ-2,000,000 שקל, תוך שימוש במגוון תחבולות ומניפולציות בחשבוניות של בתי הקפה שבבעלותם.

 

קפה גרג קפה גרג צילום: יואב גולדברג

 

החקירה כונתה על ידי רשות המסים 'קפה שחור' ובשבוע שעבר הפכה גלויה והשניים נעצרו. עובדי חקירות מרכז ערכו חיפושים בסניפי בית הקפה ובבתיהם, כמו גם בבתיהם ובעסקם של מעורבים נוספים, ותפסו מסמכים ומחשבים שיש להם קשר לחשדות הנחקרים ובנוסף עצרו את האחים לחקירה.

 

השופט שמואל מלמד מבית משפט השלום בתל אביב קבע לשחרר את האחים למעצר בית עד יום שישי תמורת הפקדת מזומן וערבויות וכן דרכונם.

 

עו"ד דורון ברזילי, ממשרד ברזילי ושות' המייצג את רועי פרל מסר בתגובה: "מדובר בתיק המצוי בראשיתו, ואנו סמוכים ובטוחים כי כאשר התמונה בכללותה תתבהר, פני הדברים יראו אחרת. לא בכדי, מצא בית המשפט לשחרר את מרשינו למעצר בית. מרשינו סומך את ידיו על רשויות החקירה, העושות עבודתן נאמנה".

 

עו"ד חיים לוי המייצג את תמיר פרל מסר בתגובה: "מדובר בחקירה בראשית דרכה, אנו בטוחים כי לאחר בירור יסודי שייערך על ידי הרשות, עליה אנו סומכים, יתברר כי אין ממש בחשדות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x