$
בארץ

לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים מחליפה שם

הארגון שפועל מאז שנת 1965 ייקרא מעתה - "נשיאות הארגונים העיסקיים". בראש הנציגות עומד צביקה אורן, המכהן גם כנשיא התאחדות התעשיינים

גיל קליאן 11:4725.11.13
המעסיקים הגדולים במשק חשבו ששם הארגון שמאגד אותם לא ברור מספיק – והחליטו להחליף אותו. כך עולה מהודעה שפורסמה על ידי הגוף שנקרא עד היום לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, ומעתה ייקרא "נשיאות הארגונים העיסקיים".

 

בנשיאות, שפועלת מאז שנת 1965 תחת השם לשכת התיאום, חברים ארגוני המעסיקים הגדולים - התאחדות התעשיינים, איגוד לשכות המסחר, התאחדות בוני הארץ, התאחדות האיכרים, התאחדות המלונות, התאחדות תעשייני היהלומים, התאחדות חברות הביטוח, איגוד הבנקים, התאחדות התעשייה והמלאכה הזעירה, לה"ב, התאחדות חברות כוח האדם, איגוד חברות הניקיון והתחזוקה ואיגוד חברות האבטחה.

 

צביקה אורן. עומד בראש הנשיאות צביקה אורן. עומד בראש הנשיאות צילום: אילן בשור

 

תפקיד הנציגות הוא לייצג את האינטרסים המשותפים של המעסיקים בכל הקשרים עם המדינה, ההסתדרות וכל גוף אחר שעלול להשפיע על מצבם של המעסיקים לטוב או לרע. בראש הנציגות עומד צביקה אורן, המכהן גם כנשיא התאחדות התעשיינים.

 

בהודעת הארגון נמסר כי "ההחלטה לשנות את שמה של לשכת התיאום לנשיאות הארגונים העסקיים נובעת מהרצון המשותף של חברי הנשיאות למצוא שם קצר, מזוהה וברור יותר לציבור הרחב. היא התקבלה לאחר שנערכו סקרים ומחקרי עומק מהם עלה השם הנבחר".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x