שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

סבב מינויים בהדסה: פרופ' אבי ריבקינד מונה לראש אגף רפואה דחופה

המינוי נעשה כחלק משינוי המבנה הארגוני בבתי החולים של הדסה, שאושר אתמול ע"י ועדי הרופאים וההנהלה הרפואית הבכירה

גולן חזני 22:2320.08.13

ועדי הרופאים וההנהלה הרפואית הבכירה בבתי החולים הדסה עין כרם והדסה הר הצופים אישרו אתמול פה אחד את המבנה הארגוני החדש של המערך הרפואי. השינוי נעשה במסגרת תוכנית ההבראה והארגון מחדש, אותה גיבש מנכ"ל המרכז הרפואי הדסה ד"ר אביגדור קפלן.

 

במסגרת המבנה החדש מונו 2 משנים הכפופים למנכ"ל, האחד משנה רפואי האחראי לניהול השוטף של בתי החולים של הדסה והשני משנה למחקר ואקדמיה, האחראי לקידום המחקר בכל שלוחות המרכז הרפואי, על ההוראה הקלינית והקשר עם האוניברסיטה. בנוסף, מונו 14 ראשי אגפים, שיכהנו בתפקידם זה בנוסף לתפקידם הנוכחי כראשי מחלקות.

 

 

פרופ' אבי ריבקינד (64). מגורים: ירושלים. השכלה: בית הספר לרפואה של הדסה האוניברסיטה העברית. תפקיד נוכחי: מנהל מחלקת כירורגיה כללית ויחידת טראומה. עוד משהו: היה רופאו של הנשיא עזר ויצמן פרופ' אבי ריבקינד (64). מגורים: ירושלים. השכלה: בית הספר לרפואה של הדסה האוניברסיטה העברית. תפקיד נוכחי: מנהל מחלקת כירורגיה כללית ויחידת טראומה. עוד משהו: היה רופאו של הנשיא עזר ויצמן צילום: עמית שעל

 

מבין המנויים החדשים בולט מינויו של פרופ' אבי ריבקינד לראש אגף לרפואה דחופה וטראומה ולאחראי על נושאים מיוחדים הכפוף ישירות למנכ"ל.

 

ריבקינד מכהן כיום כמנהל המחלקה לכירורגיה כללית ויחידת הטראומה, והתפרסם בעבר כרופאו של הנשיא עזר ויצמן, וכרופאו של נשיא ארה"ב ברק אובמה בעת שביקר בארץ.

 

ריבקינד היה גם מי שהקים את יחידת הטראומה הראשונה בארץ, שבה טופלו בין השאר פצועי האינתיפדות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x