$
בארץ

מתקשה לעזוב את הלשכה: שני הכובעים של יועצת התקשורת של ארדן

מירי שאול, יועצת התקשורת והדוברת של השר ארדן, ממשיכה ללוות אותו אף שמונתה לאחרונה לתפקיד דוברת ומנהלת רגולציה בקבוצת פז

אופיר דור 07:0110.06.13

מירי שאול מלווה את השר גלעד ארדן בעשר השנים האחרונות ושימשה כיועצת התקשורת והדוברת האישית שלו בתפקידו כשר להגנת הסביבה. שאול נחשבה לאורך השנים לאחד האנשים הקרובים ביותר לארדן. אלא שבפברואר האחרון, בטרם נכנס ארדן לתפקידו הנוכחי, מונתה שאול לתפקיד דוברת קבוצת פז ולמנהלת רגולציה של הקבוצה. כאן תפקידה של שאול בלשכת ארדן היה אמור להיפסק.

 

אולם מבדיקת "כלכליסט" עולה כי שאול ממשיכה לסייע לארדן במגע עם התקשורת במקביל לעבודתה בקבוצת פז. גורמים במשרד התקשורת כינו את שאול "היועצת הפרילנסרית" של ארדן, והבהירו כי היא ממשיכה לענות לפניות מצד עיתונאים. לדברי שאול, היא אינה מקבלת תשלום על הסיוע שהיא מעניקה לשר אלא מעניקה אותו בהתנדבות.

 

 

ארדן. "השר נעזר במי שעבד עמו בעבר ונמצא איתו בקשר" ארדן. "השר נעזר במי שעבד עמו בעבר ונמצא איתו בקשר" צילום: טל שחר

 

אף שבתפקידיו כשר התקשורת והגנת העורף לא אמור ארדן לטפל ישירות בעניינים הנוגעים לקבוצת פז, העובדה שמנהלת רגולציה של חברה בורסאית גדולה ממשיכה להעניק שירותים לשר בכיר בממשלה יוצרת פוטנציאל לניגוד עניינים.

 

מטעם שר התקשורת נמסר בתגובה כי "השר נעזר במי שעבד עמו בעבר ונמצא איתו בקשר, כמו כל אדם סביר. אין שום קשר בין עבודתה של מירי בהווה לסיוע ממנה עד למינוי יועץ תקשורת חדש".

 

ממירי שאול נמסר בתגובה כי "אני ממשיכה לסייע מעת לעת לשר באופן התנדבותי ולא רשמי עד גיוס יועץ תקשורת. אין בשום תחום שבו אני מסייעת כל נגיעה לפעילותי המקצועית בפז, וכל ניסיון לייצר קשר כזה הוא מופרך".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x