רכב

עובדי בטר פלייס: "מאמינים שעידן עופר ידע לדאוג לכל זכויותינו"

אתמול ביקשו מפרקי החברה מבית המשפט לאשר את פיטוריהם של 209 עובדים - ללא שימוע. "מאמינים שהיו"ר ידאג שהמפוטרים יסיימו את עבודתם בצורה מכובדת והוגנת"

זוהר שחר לוי 18:1530.05.13

עובדי בטר פלייס שנפרדו היום (ה') מ-209 עובדי הקבוצה, מביעים את תמיכתם בחזון המיזם וביו"ר החברה, עידן עופר. בהודעה מטעמם הם כותבים: "אנו מאמינים שעידן ידע למצוא את הדרך בה העובדים יקבלו את כל זכויותיהם בהקדם האפשרי וידאג שהעובדים המפוטרים מהחברה יסיימו את עבודתם בצורה מכובדת והוגנת".

 

אתמול (ד') הודיעו לבית המשפט מפרקי בטר פלייס הזמניים, עורכי הדין סיגל רוזן רכב ושאול קוטלר כי לאחר שהתקיימה פגישה בינם לבין בא כוחם של העובדים, עו"ד אופיר רונן ובהשתתפות נציגי עובדי החברה, "הגיעו הצדדים להסכמות בנוגע לצמצום מצבת כוח האדם של החברות באופן מיידי".

 

עידן עופר. "סייע לעובדים בכל הטלטלות שקרו" עידן עופר. "סייע לעובדים בכל הטלטלות שקרו" צילום: אלכס קולומויסקי
 
על כן, ביקשו המפרקים מבית המשפט כי יאשר את פיטוריהם של 209 עובדים לאלתר וללא שימוע, כך שלאחר הפיטורים יוותרו במצבת עובדי החברה 111 עובדים בלבד. המפרקים אף הגישו לבית המשפט את רשימת העובדים שיפוטרו וציינו כי ייתכן וייערכו בה שינויים. בנוסף, ביקשו לאפשר לשלם לעובדים את משכורת חודש מאי מקופת הפירוק. שופט בית המשפט המחוזי מרכז, אילן שילה, אישר את הבקשה ובעקבות זאת פוטרו היום העובדים.

 

"היום זהו יום קשה ביותר לעובדי בטר פלייס, כ-209 עובדים פוטרו היום מעבודתם בחברה", כותבים העובדים בהודעה לתקשורת. "העובדים הם אלו שלקחו על עצמם גם בתקופות הקשות של החברה את הנטל להמשיך את פעילותה של בטר פלייס ולתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות החברה. העובדים עשו ימים ולילות לטובת הצלחת המיזם (למרבה הצער מרביתם מפוטרים היום מהחברה)".

 

עוד נכתב: "העובדים מאמינים ביו"ר החברה מר עידן עופר, אשר תמך במיזם ובעובדים לאורך כל הדרך ודחף קדימה כל העת, סייע לעובדים בכל הטלטלות שארעו במהלך השנה האחרונה תוך שמירה על נוכחות מתמדת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x