שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

גם אראל מרגלית מעורב בפרשת החשד לקניית הקולות במפלגת העבודה

שמו הוזכר כאחד המעורבים, אך לא נחקר במשטרה בעניין. זאת בנוסף לחבר הכנסת ח"כ עמיר פרץ. מרגלית: "אין לי שום חלק בפרשה הזאת"

אסף גלעד 14:1705.03.13

ח"כ אראל מרגלית ממפלגת העבודה הוא המעורב הנוסף בפרשת קניית הקולות בפריימריז במפלגת העבודה. מרגלית לא נחקר במשטרה בפרשה. שמו הוזכר כאחד המעורבים בפרשה הכרוכה בחשד לקניית קולות בפריימריז נוסף לחבר הכנסת ח"כ עמיר פרץ, ששמו נחשף כמעורב בפרשה בתכנית הבוקר "נכון לעכשיו" בגלי צה"ל על ידי שלי יחימוביץ. הבוקר נחשף בעיתון "ידיעות אחרונות" כי במפלגת העבודה הופעלו קבלני קולות ולפי העדויות אלה קיבלו כסף גם מחברי כנסת.

 

אראל מרגלית, לשעבר יו"ר קרן ההון סיכון JVP אראל מרגלית, לשעבר יו"ר קרן ההון סיכון JVP צילום: בלומברג

 

ממרגלית נמסר בתגובה : "נדהמתי לגלות את שמי משורבב לפרסומים האלה. אין לי שום חלק בפרשה הזאת, ובצורה יותר ספציפית אני אבהיר כי מעולם לא שלמתי דבר או נתתי דבר לאיש כדי שיצביע בשבילי.

 

הגעתי למפלגת העבודה כדי להנהיג פוליטיקה אחרת. בשנתיים האחרונות אני עובד קשה יומם ולילה, אני חורש את הארץ כדי לגייס תמיכה על בסיס של הכרות אישית. אני יכול רק לנחש למי המוטיבציה לשרבב את שמי לכאן ואני בטוח שיתברר במהרה שאין לי קשר לפרשה הזאת".

 

ח"כ מרגלית שימש עד לאחרונה כיו"ר קרן ההון סיכון JVP, קרן הון סיכון הממוקמת בירושלים ומשקיעה בחברות סטארט-אפ ישראליות וזרות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x