$
בארץ

בלעדי לכלכליסט

רשת עמל חתמה על שיתוף פעולה בלעדי עם אפל

במסגרת ההסכם תיכון הולץ בתל אביב יצויד באייפדים, 30 מורים יוסמכו בלונדון להיות מפתחי אפל מקצועיים ורשת עמל תקים מרכז הדרכה של חברת הענק לפיתוח אפליקציות

חן פונדק 08:2005.02.13

מנכ"לית רשת עמל עו"ד רוית דום חתמה על שיתוף פעולה עם אפל. ההסכם שנחתם לשלוש שנים כולל שלוש רמות: שדרוג של בית הספר הרב־תחומי הולץ בדרום תל אביב, שבמסגרתו כל התלמידים והמורים יצוידו באייפדים; הקמת מרכז הדרכה של אפל לפיתוח אפליקציות יישומים כגון עריכת וידאו, עריכת תמונות וספרים דיגיטליים; והכשרת 30 מורי עמל במרכז אפל בלונדון, כך שיוסמכו להיות מפתחי אפל מקצועיים.

 

 

במקביל חתמה הרשת על שיתוף פעולה עם מפיצת אפל בישראל iDigital במרכז היזמות החדש שלה בחדרה, שפותח במטרה ללמד ילדים על יזמות עסקית, מהוצאת החלום עסקי לפועל ועד להצגת פרזנטציות למשקיעים. iDigital תצייד את המרכז במעבדה לפיתוח האפליקציות ותקשר בינו לבין מנטורים מתעשיית ההייטק וחברות הון סיכון להכשרת התלמידים. המרכז בחדרה שייפתח במרץ, יצטרף למרכז החדשנות בצפת המאפשר לילדי האיזור להתנסות במחקר בעזרת בתי הספר לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בצפת ושל מכללת תל חי.

 

ראש הדסק החינוכי של אפל איידן מקארטי ומנהל אפל במזרח התיכון ובאסיה אריק צ'ארלס צפויים להגיע במרץ לישראל לביקור במרכזים המשותפים שיוקמו. ההסכם נחתם בליווי מנכ"ל iDigital ערן תור.

 

לדברי דום, "שיטת הלמידה הפסיבית, שבה המורים יושבים מול המורה ומשננים, מתחלפת בשיטת למידה אקטיבית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x