שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

המנהל המיוחד לנכסי ערן מזרחי: מהבית נעלמו תכשיטים ב-400 אלף שקל

כמו כן טוען עו"ד איתן ארז כי מהבית בסביון נעלמו רהיטים וכלים חשמליים במאות אלפי שקלים בין 2011 ל-2012

יצחק דנון 16:5923.01.13

בדו"ח שהגיש לביהמ"ש המנהל המיוחד לנכסיו של ערן מזרחי, יועץ ההשקעות שהונה את לקוחותיו, בנוגע למכירת המטלטלין בווילה בסביון, הוא מציין כי עם תפיסת החזקה בבית נתגלה כי מטלטלין רבים ויקרי ערך רב אשר היו בבית בשנת 2011, נעלמו.  

 

כך למשל נעלמו תכשיטי יוקרה בשווי 400 אלף שקל וכן נלקחו מהבית כלי חשמל יקרים, ציוד צילום, מחשבים, תיקי יוקרה ופריטי נוי שונים. לדברי הנאמן, עו"ד איתן ארז, מעדותם של מספר מנושיו של מזרחי עולה כי בחודש מאי 2012 בימים בהם "התפוצצה" הפרשה יצאה מהבית שבסביון לפחות משאית אחת מלאה במטלטלין.

 

הנאמן מדגיש כי מאחר ומטלטלין בשווי של מאות אלפי שקלים המפורטים בדו"ח שמאות תכולת הבית נעלמו, הוא מתעתד לנקוט בהליך לחיובה של יעל מזרחי בשווי המטלטלין החסרים. על פי הדו"ח מאוגוסט 2011, הסתכמה עלות בניית הבית בכ-6.5 מיליון שקל. התכולה של הבית הוערכה בכ-2 מיליון שקל ואילו דברי הערך הוערכו בכ-430 אלף שקל מתוכם כ-408 אלף שקל  שווי התכשיטים והיתרה תמונות, פסלים, קריסטל זכוכית ופורצלן.

 

בדו"ח נאמר עוד כי תכולת חדר האורחים מוערכת בכ-790 אלף שקל. אוסף היינות - 150 אלף שקל. תיקי עור יוקרתיים 28 אלף שקל. בסעיף כלי חשמל נכללים מקררי יינות המכילים כ-420 בקבוקים. בנוסף 2 שטיחים של קסטיאל ופיטרו הכט בשוווי כ-40 אלף שקל. בנוסף מערכות קול בשווי כול של 233 אלף שקל.

 

הדו"ח הנוגע לתכשיטים כולל בין היתר שעון יד לגבר PATEX PHILIPPE עם רצועות עור בשווי 100 אלף שקל, שעון יד צמיד לאישה בשווי 35 אלף שקל, זוג עגילים בשווי 40 אלף שקל וטבעת שרשרת משובצת ביהלומים ואבני חן בשווי 60 אלף שקל. השווי הכולל של התכשיטים מוערך בכ-

410 אלף שקל.

 

לדברי הנאמן לפי שמאות התכולה היו בבית בשנת 2011 יינות בשווי 150 אלף שקל. במחצית  ספטמבר 2012 נערכה שמאות בבית על ידי שמאי מטעם ביהמ"ש ושווי היינות היה כ-61 אלף שקל. לדברי הנאמן, יעל מזרחי התחייבה בביהמ"ש שלא לבצע כל דיספוזיציה בבקבוקי היין והצהירה כי היא אחראית על בקבוקי היין. ואולם, חרף התחייבותה המפורשת נעלמו מהבית לאחר שבוצעה השמאות 32 בקבוקי יין.

 

לסיכום מציין הנאמן עו"ד איתן ארז כי המטלטלין בבית נמכרו בסך של 130 אלף שקל שהוא סכום הגבוה ב-30% מהערכת השמאי וכי בכוונתו לבצע חקירות בנוגע למטלטלין שנעלמו מהבית בסביון ולפתוח בהליכים נגד האחראים להיעלמות הפריטים הרבים ויקרי הערך מהבית.

 

עו"ד ארז חבר, המייצג את יעל מזרחי, מסר: " לא מיניה ולא מקצתיה, נגיב בהתאם לכשנקבל את הבקשה. הטענות בנוגע ליינות נדחו כבר על ידי ביהמ"ש. הבקשה הינה חלק מניסיונות המנהל המיוחד להדיר את יעל מזרחי מחלקה (50%) בתמורה שנתקבלה ממכירת הבית על ידי הצגתה כ'פושעת' יחד עם ערן מזרחי". 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x