$
רכב

בעקבות עזיבת ת'ורנלי: אלן גלמן ינהל הפעילות השוטפת של בטר פלייס

גלמן משמש כיום מנהל הכספים של בטר פלייס העולמית. גורמים בחברה אומרים כי המנכ"ל ת'ורנלי עוזב בשל כוונת החברה להתמקד רק בישראל, דנמרק והולנד

תומר הדר 10:5416.01.13

אלן גלמן, מנהל הכספים של בטר פלייס העולמית, ינהל את הפעילות השוטפת של החברה; זאת, לאחר שהבוקר נודע כי המנכ"ל אוון ת'ורנלי עוזב את תפקידו לאחר שלושה חודשים בלבד.

 

שעה קלה לאחר הודעתו של אוון ת'ורנלי, מנכ"ל בטר פלייס על עזיבת החברה מתבררים פרטים אודות עזיבתו - לדברי גורמים בבטר פלייס הרקע לעזיבה נובע מכוונת החברה לצמצם באופן מהותי את כוונתה להתרחב לשווקים עולמיים, בהם נמנית גם אוסטרליה, ארץ מולדתו של ת'ורנלי. במסגרת התוכנית תתמקד בטר פלייס ככל הנראה רק בישראל, דנמרק והולנד.  

 

אוון ת'ורנלי אוון ת'ורנלי

 

במסר שנשלח לפני שעה קלה להנהלת החברה הבכירה נכתב, כי פעילותה של החברה עודנה איתנה בשוק הרכב הישראלי. יתרה מזאת, במסר שנשלח לחברי ההנהלה הודגש כי החברה לישראל תמשיך לתת גיבוי כספי לבטר פלייס.

 

ת'ורנלי הגיע לבטר פלייס ישראל לאחר שעמד בראש בטר פלייס אוסטרליה ומונה לתפקיד מנכ"ל בטר פלייס ישראל לפני כשלושה חודשים בלבד. בטר פלייס נמצאת בימים אלה במהלך תהליך שיקום, הכולל את פיטוריהם של רוב עובדי החברה, שמצבת כוח האדם שלה עמדה לפני כחצי שנה על מעל 700 עובדים.

 

בנוסף נמצאת החברה בימים אלה בעיצומם של השקת מסלולים חדשים לחברות הליסינג, שבמסגרתם משלמות חברות הליסינג סכום המוערך בכ-70 עד 80 אלף שקל עבור הרכב (שמחירו לצרכן פרטי הוא מעל 120 אלף שקל) ומחזירות את הרכב לבטר פלייס עם תום התקופה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x