$
משפט

"מגד אמרה כי תלך לאשתי ותעמוד עם שלט: 'אני הפילגש של רחמני'"

כך אמר מנכ"ל איילון אחזקות בעדותו במשפט התביעה נגדו. תלמה מגד דורשת 1.1 מיליון שקל ממנו בטענה לקיפוחה כבעלת מניות בסוכנות הביטוח מבטחי עתים שבשליטתו

יצחק דנון 18:3402.01.13

"תלמה מגד ובנה תבעו חצי מהרכוש שלי, פחדתי ממנה פחד מוות, איימו על חיי. מגד אמרה כי תלך לאשתי, ילדיי ונכדיי ותעמוד עם שלט: "אני הפילגש של רחמני". כך העיד לוי יצחק רחמני המנכ"ל והמייסד של איילון אחזקות מעל דוכן העדים באולמה של השופטת המחוזית בת"א ד"ר דרורה פלפל במסגרתו חקירתו הנגדית על ידי עו"ד נפתלי לוין, בא כוחה של תלמה מגד. 

 

קראו עוד בכלכליסט:

 

בעל השליטה באיילון אחזקות: חברות ביטוח מארה"ב התנערו מאיתנו

 

מגד הגישה תביעה בסך 1.1 מיליון שקל כנגד רחמני בטענה לקיפוחה כבעלת מניות (6.6%) בסוכנות הביטוח מבטחי עתים שבשליטת רחמני. לטענתה, רחמני ניצל באופן עקבי ומתמשך את מערכת היחסים האינטימית שהתנהלה ביניהם משך למעלה מ-25 שנים במהלכן היתה לאשת חיקו, אשת סודו ושימשה אף כאשת הקש שלו לביצוע מהלכים עסקיים.

 

רחמני מכחיש כי מגד היתה אשת סודו או "אשת קש" אך לא הכחיש את הרומן ביניהם רחמני מכחיש כי מגד היתה אשת סודו או "אשת קש" אך לא הכחיש את הרומן ביניהם צילום: shutterstock

 

רחמני אף הוא תובע את מגד בסכום של 2.5 מיליון שקל (לצרכי אגרה) בטענה להפרת הסכם הויתור עליו חתמה בכך ששמרה מסמכים וקלטות שהיה עליה להעביר לו וכן בהגשת תביעתה כנגדו. לדבריו, על מגד להשיב סכומים ניכרים ששולמו לה מכוח הסכם הויתור.

 

בתגובה טענה מגד כי בין מכוח הדיבדנדים שנמנעו ממנה בהיותה בעלת מניות (6.6%) בסוכנות מבטחי עתים, ובין מכוח הסכם הויתור, מגיע לה בנוסף לסך של 900 אלף שקל ששולם לה בהסכם הויתור סכום של 1.1 מיליון שקל. רחמני לא הכחיש בעדותו את העובדה כי בינו לבין מגד היתה מערכת יחסים. אולם לדבריו, בניגוד לטענתה, מגד לא היתה אשת סודו או "אשת קש". רחמני אמר כי מערכת יחסיו עם מגד היתה לסירוגין - "און אנד אוף", והם לא נמשכו 25 שנה.

 

רחמני שילם למגד טרם חתימתה על הסכם הויתור, סכום של 180,000 שקל. לדבריו עשה זאת מאחר והיא סחטה אותו. הוא אמר כי מגד סיפרה לו שהקליטה אותו במצבים אינטימיים ואיימה שתחשוף אותם בפני חבריו לבית הכנסת בו הוא מתפלל. רחמני נשאל האם זה הגיוני שהוא משלם כסף למי שסוחט אותו לפני שהוא מגיע איתו לידי הסכם. על כך השיב "זה מאוד הגיוני, שאף אחד לא יהיה במצב שסוחטים אותו".

 

רחמני הכחיש את הטענה לפיה הבטיח למגד כי ידאג לפנסיה שלה, אך הודה כי סייע למגד לרכוש דירה. רחמני הכחיש גם את הטענה לפיה המשיך לנהל עם מגד מערכת יחסים תקופה נוספת של 4 שנים ממועד חתימתה על הסכם הויתור. רחמני נשאל אם הוא נוהג להסתובב עם מיליוני שקלים בכיסו וענה: "יש לי הרבה כסף במזומן שאני מוציא כי יש לי נכדים שאני תומך בהם, אני תומך במוסדות ואני תומך במתן בסתר".

 

עם סיום עדותו של רחמני, עלה על דוכן העדים עד ההגנה אבישי אדלמן ששימש בתפקיד מנהל בסוכנות הביטוח מבטחי עיתים. לדבריו הוא העריך מאוד את תלמה מגד ואולם לא היה ביניהם סיפור אהבה. אדלמן סיפר כי לאורך תקופה די ארוכה שיחקה מגד ברגשות שלו ושל רחמני.

 

בא כוחה של מגד עו"ד לוין טען כי הוא אינו מגיב לדבריו של רחמני בעדותו בבית המשפט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x