שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

החשוד באונס העובדת: ראש עיריית קריית מלאכי

מוטי מלכה, שנעצר עם 7 אחרים, חשוד כי אנס עובדת עירייה. במשטרה חושדים גם כי קיבל שוחד מיני תמורת מתן הנחה בארנונה ושיחד קבלן שהעניק לו את הדירה בה קיים את מפגשיו המיניים: "פרשה מזעזעת". מעצרו הוארך ב-8 ימים

אלי סניור, ynet 18:5509.05.12

ראש עיריית קריית מלאכי, מוטי מלכה, הוא הבכיר החשוד באונס אחת העובדות - כך הותר לפרסום אחר הצהריים (יום ד') לאחר שהובא לדיון בהארכת מעצרו. מלכה, שנעצר עם שבעה אחרים, חשוד כי אנס את העובדת, ביצע מעשה סדום, תקף אותה והטריד אותה מינית. בנוסף, הוא חשוד כי סחט באיומים חבר מועצה ולקח שוחד מקבלן שמעניק שירותים לעירייה. מעצרו הוארך בשמונה ימים.

 

בדיון בהארכת מעצרו של מלכה ציינה המשטרה כי הוא חשוד שאנס עובדת עירייה שהיתה תחת מרותו, קיבל שוחד מיני מאם חד הורית תמורת הנחה בארנונה וקיבל שוחד מקבלן שהעמיד לרשותו דירה, שבה קיים את מפגשיו המיניים. השופט הימן, שהאריך את מעצרו בשמונה ימים, כתב בין היתר בהחלטתו כי דברי הקורבן נמתכים בראיות אחרות. "קיים חשד סביר לעבירת האינוס", הוסיף השופט.

 

מוטי מלכה בעת הדיון על הארכת מעצרו בבית המשפט מוטי מלכה בעת הדיון על הארכת מעצרו בבית המשפט צילום: יריב כץ

 

מוקדם יותר היום, נעצרו הבכירים בחשד לאונס, סחיטה באיומים, שוחד, מרמה והפרת אמונים. במהלך החקירה, חשפו

השוטרים גם חשדות לעבירות כלכליות שביצעו העצורים במהלך עבודתם עם קבלנים חיצוניים, בין היתר בהענקת הקלות במכרזים ובאישורים אחרים, בתמורה לשוחד. 

 

מהעדויות עולה כי סיפור הפרשייה המינית הסתובב זמן רב בקריית מלאכי והייתה זו רק שאלה של זמן עד שתתפוצץ. באחד המקרים אף התפרץ אדם לעבר ראש העיר בעת שהיה במשחק כדורגל ואמר לו "אם אלך למשטרה אתה וכל הסובבים אותך תגיעו לכלא".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x