$
רכב

לישון על גג האוטו: בענף הרכב חגגו את 1 באפריל

יום המתיחות הבינלאומי הוציא כמה רעיונות יצירתיים מבית מדרשם של מיני וסיטרואן: מאוהל המוצמד לרכב ועד אפליקציה על הגג

תומר הדר 08:1602.04.12

מי שחשב שיצרני הרכב הם חבורה חמורת סבר שעוסקת בעיקר בתכנון, ייצור ומכירת מכוניות, מוזמן לצפות במהפך שעוברת תעשיית הרכב העולמית במשך יום אחד בלבד בשנה: 1 באפריל, יום המתיחות, שחל אתמול. בדומה לשנים עברו שבהן יונדאי הציגה מכונית זעירה המיועדת לשימושו של האפיפיור, אינפיניטי הציגה מכונית רגישה לניחוחות גוף, וקיה הציגה דגם חדש ששולח יונים "להפגיז" את מכוניותיהן של המתחרים - כך גם השנה מפתיעים יצרני הרכב.

 

כך לדוגמה, בסיטרואן הוענקה מכונית DS3 לסטודנטים לאמנות כדי שיעצבו את מכונית היוקרה הקטנה באופן שיתאי לחיים המודרניים בפריז. תגובתם של הסטודנטים, על פי סיטרואן, היא מכונית שגגה הוא למעשה ברקוד ענק שמוצמד לגג המכונית, שאותו יכולים עוברים ושבים לסרוק באמצעות מכשיר האייפון.

 

מכונית מיני עם אוהל מכונית מיני עם אוהל

 

במיני העדיפו לקחת את הבדיחה צעד אחד קדימה ולהציג בדיוק ב־1 באפריל את קו מוצרי הקמפינג החדש של החברה. כך למשל חושפת החברה לראשונה אוהל גג מיוחד שמיועד להצמדה לגרסת הספורט הקיצונית ביותר של מיני - הג'ון קופר וורקס. האוהל מיועד לשימושם של שני מטיילים.

 

לפי פרסומיה של מיני, "האוהל פועל מצוין ומיועד להעניק לבעליה של מיני את היכולת לישון שנת יופי הן במרחביה הכפריים של בריטניה והן למרגלות הקילימנג'ארו. כמו כן, הגובה הרב שבו ממוקם האוהל יסייע בהברחת חיות טרף". נוסף על כך חשפה מיני גם קרוון לשימושם של בעלי מיני שמעוניינים, כהגדרת היצרן, "לקחת את חוויית הבעלות על מכונית מיני אל מחוץ לגבולות העיר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x