שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

בלעדי ל"כלכליסט": עוד לא עלתה וכבר מסתבכת - פרטנר: "אין לנו הסכם עם Hallo"

פעילות הסלולר של Hallo מתבססת על רכישת המפעיל הוירטואלי Five, אולם ההסכם של פרטנר מול Five הוגדר כמזכר הבנות ולא חוזה סופי והוא פג ב-23 בדצמבר

גילעד נס 14:4827.03.12

הבוקר בישרה חברת הסלולר הוירטואלית 015 Hallo על חבילה "שוברת שוק" בסך 99 שקלים לחודש, הכוללת דקות שיחה ו-SMS לא מוגבלים, וכעת מתברר כי לא כל ההכנות לעלייתה לאוויר הושלמו.

 

פעילות הסלולר של Hallo מתבססת על רכישת המפעיל הוירטואלי Five, שתכנן לעלות לאוויר כבר

בפברואר, וחתם על הסכמי אירוח עם פלאפון ופרטנר. הסכמים אלה איפשרו לו לפנות הן ללקוחות המחזיקים מכשירי סלולר בדור 3 (פלאפון) והן בדור 2 (פרטנר). במסיבת העיתונאים הבוקר אמר מנכ"ל Hallo, רוני לשצ'ינסקי, כי החברה מתכננת לעלות לאוויר על גבי רשת פלאפון, ובהמשך ככל הנראה על גבי רשת פרטנר, אולם לאחר תום מסיבת העיתונאים הבהיר משרד יחסי הציבור של החברה כי Hallo מתכוונת להשתמש בשתי החברות כמארחות כבר בעת העליה לאוויר בחודש הבא.

 

ואולם, בבדיקה מול פרטנר עולה כי ל-Hallo אין כלל הסכם עם פרטנר. ההסכם של פרטנר מול Five הוגדר כמזכר הבנות ולא חוזה סופי, והוא פג ב-23 בדצמבר. לפיכך, טוענים בפרטנר, Hallo אינה יכולה לעשות שימוש ברשתה. יצויין כי פרטנר צפויה לארח את פעילותה של YouPhone המפעילה הסלולרית של אלון הריבוע הכחול, הצפויה להשיק את שירותיה בחודשים הקרובים.

 

מ-Hallo נמסר בתגובה: "נושא האירוח לא נתון בידי פרטנר, אלא הוא נושא רגולטורי ולכן ידון אצל הרגולטור. חברת Hallo לא תנהל מו"מ בתקשורת, אלא תבצע פנייה לרגולטור על מנת שהוא יקבל החלטה בנושא".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x