שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

Hallo נכנסת באגרסיביות לסלולר: 99 שקלים לשיחות ו-SMS ללא הגבלה

החברה לא תמכור מכשירים ותציע גם מחירים זולים לשיחות מחו״ל לישראל בסלולר. ההוצאה הראשונית: 116 שקלים לכרטיס ה-SIM

גילעד נס 13:1427.03.12

 

ספקית השיחות הבינלאומיות 015 Hallo הכריזה הבוקר (ג') על כניסתה לתחום הסלולר כמפעילת סלולר וירטואלית.

 

החברה תציע חבילה

הכוללת שיחות ללא הגבלה ו-SMS ללא הגבלה תמורת 99 שקלים בחודש. בנוסף, תציע החברה חבילת גלישה ללא הגבלת נפח במחיר של 19.90 שקלים בחודש לרוכשי חבילת השיחות הבסיסית. השירות יושק בשבועות הקרובים.

 

לחברה הסכמי אירוח עם פלאפון ופרטנר, אך לפחות בשלב הראשון היא תפעל על רשת פלאפון, כך שבדומה לפעילות הסלולר של רמי לוי ניתן יהיה להתחבר לשירותיה רק באמצעות מכשירי דור שלישי בלבד. הלו אינה מתכוונת למכור מכשירי סלולר כלל, והמצטרפים אליה נדרשים להצטייד במכשיר כשהיא תספק את כרטיס ה-SIM בלבד. ניתן יהיה להתחבר ישירות לחברה, או לרכוש את כרטיסי ה-SIM ברשתות שיווק קמעונאיות ורשתות למוצרי תקשורת שעימן חתמה החברה על הסכמים. כאן טמונה ההוצאה הראשונית של הלקוח: עלותו החד פעמית של הסים תהיה 116 שקלים.

   

הלו תציע גם מחירים זולים לשיחות מהסלולר בחו"ל לישראל – 1.5 שקלים לדקת שיחה וחצי שקל להודעת SMS מכל מדינה בעולם לישראל. מגהביט אחת לגלישה בחו"ל יעלה 8 שקלים.

 

בינואר השנה החלה החברה לספק שירותי שיחות לחו"ל בקידומת 015, כאשר היא מציעה מחירים נמוכים במיוחד, לעתים בעשרות אחוזים לעומת החברות הגדולות בתחום (בזק בינלאומי, סמייל ונטויז'ן). בהמשך רכשה את פעילות ספקית הסלולר הוירטואלית FIVE, שתכננה לעלות לאוויר בפברואר, ועל בסיס רכישה זו היא נכנסת לתחום הסלולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x