$
בארץ

מנכ"ל אסם גזי קפלן יעזוב את תפקידו באפריל

קפלן הודיע על עזיבתו בשל מחלה: "הגשמת החזון והיעדים דורשת זמינות מלאה ושעות עבודה ארוכות שאין באפשרותי להקדיש בתקופה זו". המשנה למנכ"ל איציק צאיג ימונה למנכ"ל החדש

גיל קליאן 11:1413.03.12

מנכ"ל קבוצת אסם גזי קפלן הודיע ליו"ר החברה דן פרופר על החלטתו לסיים את תפקידו כמנכ"ל הקבוצה עקב מצב מחלה קשה. קפלן יסיים את תפקידו ב-2 באפריל לאחר שש שנים בתפקיד.

  

עם מסירת ההודעה אמר קפלן כי "בשש השנים האחרונות היו אסם ועובדיה עבורי למשפחה שכלפיה מרגישים

מחויבות, אהבה וגאווה. ההחלטה להעביר את שרביט הניהול הלאה היתה קשה ואמוציונאלית, אך מחויבת המציאות דווקא על רקע ההכרה שטובת החברה עומדת במקום הראשון". לדבריו "מדובר בתפקיד תובעני, כמעט טוטאלי. הגשמת החזון והיעדים שבנינו עבור החברה דורשת זמינות מלאה ושעות עבודה ארוכות שאין באפשרותי להקדיש בתקופה זו. לכן ביקשתי ממועצת המנהלים לאפשר לי לפרוש ולהפקיד את האתגרים הבאים בידיו האמונות של המנכ"ל החדש".

 

היו"ר ומועצת המנהלים של אסם הביעו הערכה רבה לקפלן על תרומתו הגדולה ועל הדרך שבה הוביל את החברה. הם הדגישו כי קפלן בחר להעדיף את טובת החברה על רצונו האישי להמשיך ולהוביל את החברה.

 

את מקומו של קפלן יתפוס המשנה למנכ"ל איציק צאיג. מועצת המנהלים תמליץ לאסיפה הכללית למנות את קפלן לדירקטור בחברה.

 

צאיג החל את תפקידו בקבוצת אסם בשנת 1991 כסמנכ"ל השיווק של טבעול, ומאז מילא כמה תפקידי ניהול בכירים: מנכ"ל צבר, סמנכ"ל שיווק של קבוצת אסם ומנכ"ל חברת הסחר של הקבוצה. לפני למעלה משלוש שנים עבר צאיג לנהל את נסטלה ניו זילנד, משם חזר לפני פחות משנה על מנת לנהל את עסקי מותג אסם בישראל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x