שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

יאיר שמיר מונה ליו"ר דירקטוריון החברה הלאומית לדרכים

שמיר, לשעבר יו"ר התעשייה האווירית, יחליף את מיכה גולדמן שיסיים את תפקידו בחודש הבא. שר התחבורה ציין כי שמיר יסייע להוביל את מהפיכת התחבורה שמקדם משרדו

כתב כלכליסט 14:1605.12.11
שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כץ מינה היום (ב') את יאיר שמיר, לשעבר יו"ר התעשייה האווירית לישראל, לתפקיד יו"ר מועצת המנהלים של החברה הלאומית לדרכים (לשעבר מע"צ). שמיר יחליף את מיכה גולדמן, שיסיים את תפקידו בסוף החודש הבא.

 

שר התחבורה ציין כי במסגרת תפקידו,
יעמוד שמיר בין השאר בראש המנהלת שתקדם את הקמתו של קו רכבת מהיר לאילת, שישמש להסעת נוסעים והובלת מטענים וסחורות בין ים סוף לים התיכון.

 

השר כץ ציין כי החליט על מינויו של שמיר לתפקיד לאור ניסיונו הרב בניהול פרויקטים ומיזמים גדולים ומורכבים בחברות פרטיות וציבוריות, וכי שמיר יסייע להוביל את מהפכת התחבורה שמקדם משרדו בימים אלה, מאילת שבדרום ועד קרית שמונה שבצפון.

 

בין תפקידיו בעבר כיהן שמיר כסגן נשיא ומנכ"ל של תאגיד סאיטקס בישראל, מנכ"ל חברת עלית, משנה לנשיא חברת ההשקעות אתגר, יו"ר דירקטוריון אל על ויו"ר שמיר תעשיות אופטיקה. במסגרת שירותו הצבאי שירת שמיר כטייס ושימש כראש מחלקת מערכות בלהק ציוד של חיל האוויר. שמיר חבר בין היתר בהנהלות בטכניון ואוניברסיטת בן גוריון, ומכהן כיו"ר מרכז שלם למחקר וחינוך.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x