$
תיירות

רשת פתאל תנהל מלון בהרצליה שייקרא הרודס

דוד פתאל חתם על הסכם עם קבוצת רוני יצחקי, לניהול המלון בן 230 חדרים שייפתח במרינה בהרצליה עד סוף 2013. היקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ-300 מיליון שקל

יסמין גיל 14:0231.10.11

איש העסקים דוד פתאל חתם על הסכם שותפות עם קבוצת רוני יצחקי שעוסקת ביזמות, הקמה ושיווק נדל"ן, לפיו רשת מלונות פתאל תנהל מלון שבונה הקבוצה במתחם האי במרינה בהרצליה, תחת שם המותג הרודס.

 

מרשת פתאל נמסר כי היקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ-300 מיליון שקל. עבודות הבנייה החלו ומועד הפתיחה מתוכנן לסוף שנת 2013.

 

מדובר במלון בן ארבע קומות ו-230 חדרים, אשר יכלול טרקלין עסקים, בריכה, חדר כושר, לובי וחדרי ישיבות. רני זיס הוא אדריכל הבניין ואילן פיבקו יהיה אמון על עיצוב הפנים.

 

הדמיה של הרודס הרצליה הדמיה של הרודס הרצליה

 

רשת מלונות פתאל כוללת כ-7,500 חדרים ב-29 בתי מלון בארץ: באילת, באר שבע, ים המלח, טבריה, חיפה, בת ים, תל אביב וירושלים. מלבד הרצליה היא צפויה לנהל מלון בפארק המדע ברחובות שעל פי התכנון המעודכן של

הרשת צפוי להיפתח עד תחילת 2012. מותגי הרשת הם: הרודס, לאונרדו, מג'יק, קלאב מד אילת, מרידיאן וגולדן טוליפ. מותגי הרודס כוללים את המלון הוותיק באילת ומלון בתל אביב ובעתיד אמורים להיקרא בשם זה גם מלונות בירושלים ובים המלח.

 

דוד פתאל: "הרצליה נחשבת למוקד מרכזי של תיירות נופש ועסקים ואני מאמין שהמיקום יוצא הדופן של המלון, לצד העיצוב המוקפד, יהפוך אותו לאחד המלונות המובילים בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x