שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

נדחתה תביעה של בכירה לשעבר ברשות המסים נגד האוניברסיטה הפתוחה

התובעת המשפטית לשעבר של מס הכנסה הגישה תביעה בך 3.1 מיליון שקל נגד האוניברסיטה בטענה שעשתה שימוש שלא כדין במודל פדגוגי שהגתה ללימודי חשבונאות. ביהמ"ש חייב אותה לשלם 200 אלף שקל הוצאות משפט

הדר קנה 13:4224.10.11

בית המשפט המחוזי מרכז דחה תביעה של רו"ח ועו"ד אורלי טל, לשעבר התובעת המשפטית של מס הכנסה וכיום מנהלת מחלקת המסים במשרד ראב"ד, מגריזו, בנקל ושות' וקבע כי עליה לשלם הוצאות משפט בסך 200 אלף שקל לאוניברסיטה הפתוחה אותה תבעה.

 

טל באמצעות עו"ד יעקב קלדרון הגישה תביעה

כספית בסך 3.1 מיליון שקל נגד האונברסיטה הפתוחה בטענה שעשתה שימוש שלא כדין במודל פדגוגי שהגתה ללימודי שנה ד' בחשבונאות.

 

טל טענה כי הגתה את המודל במשך 4 שנים במהלך נסיונה כמרצה והיא השקיעה כ-1,500 שעות בהכנתו.

 

לטענתה היא נפגשה עם נציג האונברסיטה והציגה בפניו את המודל והבינה כי האוניברסיטה מעוניינת במודל שלה. מאוחר יותר שיתוף הפעולה לא יצא אל הפועל, אך היא טענה כי האוניברסיטה התכוונה לעשות שימוש במודל ולהציגו כשלה.

 

לשם כך הגישה תביעה נגד האונברסיטה.

 

האונברסיטה הפתוחה באמצעות עו"ד דרור גולדשטיין ממשרד רחל בן ארי אדם פיש שות' טענה כי כבר בטרם פנתה אליה טל היא החלה בגיבוש תוכנית לימודים לשנה ד' וכבר פנתה למועצת רו"ח בעניין זה. עוד הם טענו כי חשבו לשלב את טל בתוכנית שנת הלימודים, אך זה לא יצא אל הפועל לנוכח פערים בין הצדדים. לטענתם בשום שלב לא נכרת ביניהם חוזה מחייב.

 

השופט שאול מנהיים דחה את טענותיה של טל וכתב בפסק הדין: “לא מצאתי שהאוניברסיטה פעלה בחוסר תום לב כלפי טל, או שניצלה אותה להשגת חומרים או רעיונות שלא היו ברשותה קודם לכן".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x