$
משפט

פינוי האוהלים: ביהמ"ש נותן לצדדים הזדמנות להידברות

עיריית תל אביב ואנשי המחאה יודיעו לבית המשפט עד יום חמישי הקרוב האם נסיונות ההידברות על פינוי המאהלים צלחו

מארק שון 13:3613.09.11

עיריית תל-אביב ואנשי המחאה הגיעו להסכמה ביניהם במסגרת הדיון שנערך היום (ג') בבית המשפט, ונקבע כי הם יודיעו לבית המשפט עד יום חמישי האם נסיונות ההדברות צלחו. שופט בית המשפט המחוזי בתל-אביב אף הציע לצדדים להוציא דחייה נוספת ביום חמישי כדי לנסות להמשיך את ההדברות.

 

הדיון
התנהל בעקבות עתירה שהגישו בשבוע שעבר מובילי המחאה, ביניהם סתיו שפיר ואסף לוי, נגד פינוי מאהלי המחאה על ידי העירייה. בתחילת השבוע הצטרפו להליך 48 תושבי רוטשילד שהביעו מחאה על הנעשה בימים אלה באוהלים שנותרו בשדרה.

 

עורך הדין מיכאל ספרד, המייצג את אנשי המחאה, אמר במהלך הדיון היום כי "אם העירייה והעומד בראשה היו נוהגים באופן ראוי שמכבד את העותרים וחבריהם, לא היינו מגיעים לכך משום שהיתה מתנהלת הידברות בין הצדדים. העתירה הוגשה בלית ברירה, משום שללא הכנה מוקדמת הגיעו פקחי העירייה ובאופן כוחני, חד צדדי, החלו להעמיס כל דבר שנראה להם".

 

עו"ד עוזי סלמן, המייצג את העירייה ואת ראש העיר רון חולדאי, הגיב לדברים בדיון ואמר כי "אכן התקיימה הידברות שלשום ואתמול. ההדברות הזאת, בניגוד למה שאומר עו"ד ספרד, לא הובילה להתקדמות. העירייה הציעה הצעה שכבר דיברה עליה קודם לכן והיא נדחתה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x