$
תיירות

טום סטאקר מציג: כך צוברים 10 מיליון מיילים בטיסות

יועץ מכירות משיקגו הצטרף למועדון הנוסע המתמיד של יונייטד ב-1981 - ומאז טס בכמעט 6,000 טיסות של החברה

יסמין גיל 21:5508.07.11

בזמן שרובנו צוברים נקודות נוסע מתמיד שלא יאפשרו לנו לקבל טיסה לאתונה בחצי מחיר, נוסע אמריקאי בשם טום סטאקר הוא הנוסע הראשון של חברת התעופה יונייטד שצובר עשרה מיליון מיילים.

 

בהודעה מטעם החברה היום (ו') נמסר כי המאורע החגיגי יצוין בנמל התעופה הבינלאומי או'הייר

בשיקאגו, אליו יגיע סטאקר לקראת טיסתו ללוס אנג'לס. בנמל ימתינו לו בני משפחה, חברים, עובדי חברת התעופה ובכיריה, כדי לחגוג את המאורע.

 

סטאקר, יועץ מכירות לכלי רכב משיקאגו, הצטרף למועדון הנוסע המתמיד של יונייטד - כיום חברה משותפת עם קונטיננטל - שנקרא Mileage Plus, ב-1982. מאז טס ב-5,962 טיסות של החברה, כולל יותר מ-200 טיסות לאוסטרליה ובחזרה לארה"ב, וכ-30 טיסות לאסיה. סטאקר השתמש בנמלי תעופה בכל המדינות בארה"ב, כולל 70 נסיעות להוואי. מדובר בממוצע טיסות של כ-29 אלף מייל בכל חודש ב-29 השנים האחרונות.

 

כנוסע המתמיד ביותר של יונייטד, סטאקר הוא הלקוח הראשון של החברה מאז הושקה תוכנית המועדון ב-1981, וייתכן שאף המטייל הראשון מעולם, שצבר עשרה מיליון מיילים בטיסות.

 

כדי להשתוות לסטאקר, יצטרך אדם להקיף את כדור הארץ 400 פעם, לטוס לירח ובחזרה 20 פעם או לטוס בין נמלי התעופה הגדולים של יונייטד: שיקאגו ויוסטון, כ-5,400 פעם.

 

ומה עשה סטאקר במהלך הטיסות? "אני לא ישן מספיק כפי שהייתי רוצה", מסר סטאקר בהודעה, "אבל מצאתי שהשקט והלבד אפשרו לי להיות בשיא היצירתיות שלי. בטיסות ארוכות עליתי על כמה מהרעיונות העסקיים החדשניים ביותר שלי". אגב, יעדים שעדיין מסקרנים אותו הם סקוטלנד, פורטוגל, מומבאי וכמה מהאיים הקאריביים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x