• תפריט
דיבידנדים

דיבידנדים: 40 שנה לקבוצת קלי

וגם: בכירי בנק יהב טיילו על סגוויי ברחבי ירושלים, זהבית כהן ביקרה בקיבוצי הדרום, ועובדי באומן בר ריבנאי מבלים באילת

רון גרנות 09:1011.11.10

40 שנה לקבוצת קלי

יום שלישי, הגן השקוף, שפיים

 

בכירי ענף הפיננסים התאספו לציון 40 שנה לקבוצת קלי סוכנות ביטוח. בין המברכים את יו"ר הקבוצה מנחם קלי היו מנכ"ל קלי שוקי הון אבי מנדה, דוד ברודט, יאיר המבורגר, אביגדור קפלן, יונל כהן, גבי רביד, רועי ורמוס, אבי דויטש, גלעד אלטשולר, צבי ואבנר סטפק, אייל לפידות, חיים פרוליכמן, יאיר לפידות, רועי יקיר וגבי פרל. קלי סיפר כיצד חיפש כיוון בתום שירותו הצבאי: "החברים שלי אמרו שהם הולכים ללמוד כלכלה, אז אמרתי: אוקיי, גם אני". בזמן הלימודים, סיפר קלי, הוא התפרנס משטיפת אולמות ההרצאה באוניברסיטה העברית.

 

 

 • מנחם קלי וגבי רביד
  מנחם קלי וגבי רביד
 • רועי ורמוס ואבי מנדה
  רועי ורמוס ואבי מנדה
 • מנחם קלי ואביגדור קפלן
  מנחם קלי ואביגדור קפלן

התוכנית התרבותית כללה הרצאה של פרופ' יאיר טאומן, שעסקה בתורת המשחקים. המנחה ירון לונדון קטע את טאומן ואמר: "איך עושים מכל הדבר המסובך הזה כסף, זה מה שמעניין אותי". עמיתו להנחיה, מוטי קירשנבאום, ענה: "אתה מבין, ירון, למה הלכתי ללמוד קולנוע...?!".

פרסומאים מדרימים

 

יוסי לובטון יוסי לובטון צילום: אוראל כהן

משרד הפרסום באומן בר ריבנאי ציין אתמול 25 לפעילותו. לצורך כך נטשו כל עובדי המשרד את עמדותיהם ועלו על טיסה לאילת, שם חיכתה להם תוכנית מגוונת שכללה, בין היתר, ארוחת ערב ומסיבת ריקודים. הבוקר יאותגרו העובדים בטיול ג'יפים, ספורט מים "והרבה מנוחה עד יום שישי", כפי שהגדיר המנכ"ל יוסי לובטון.

 

ד"ר זהבית...

 

רכישת פסגות, האירועים בתנובה וההתמודדות על נטפים יצרה עומס לא קטן באייפקס ישראל: ל"כלכליסט" נודע כי המנכ"לית זהבית כהן מחפשת בימים אלו מנהלי השקעות ואנליסטים, בוגרי אוניברסיטאות בתחום הפיננסי ובעלי ניסיון בבתי השקעות, כדי לעבוד איתה על העסקאות המתהוות ועל אלו שבדרך. דסק המדור שמח לתווך בדרך למשרה הנחשקת.

 

...וגברת כהן

 

אותה זהבית כהן, הפעם בכובעה כיו"ר תנובה, יצאה אתמול בבוקר, יחד עם יו"ר ארגון הקניות האזורי גרנות איציק בדר ומזכיר התנועה הקיבוצית זאב (ולוולה) שור, לסיור בדרום הארץ. מטרת הביקור: קירוב לבבות וחיזוק הקשר בין כהן ותנובה לבין הרפתנים. בין היתר, המשלחת אכלה ארוחת בוקר בקיבוץ זיקים, ולקראת הצהריים ביקרה בקיבוץ כרם שלום.

 

פועלי ציון

 

בטקס הכנסת ספרי תורה שנערך לאחרונה ברחבת הכותל המערבי, נכחו גם בכירי בנק הפועלים, שתרם שני ספרי תורה שיעמדו לרשות המתפללים. לטקס באו, מלבד מנכ"ל הבנק ציון קינן, גם בעלת השליטה שרי אריסון ויו"ר ועד עובדי הבנק צ'רלי אמזלג. היו"ר יאיר סרוסי שהה בחו"ל, ולכן נעדר מהאירוע.

 

נשל הנחש

 

איש הנדל"ן עופר קופמן ורעייתו רונית חגגו בסוף השבוע האחרון את בר המצווה לבנם דן בבית אנדרומדה שביפו. בחלק האמנותי כיכבו שלושת אחיו של חתן השמחה, שנתנו הופעה מקצועית וביצעו את "נחמה" של להקת הדג נחש. בין המברכים: ורד ודני אילני, סיגל ויורם ברנשטיין וצביקה לוינסון.

 

להבה מוגבלת

 

במפגש מועדון המנכ"לים "ראשים חושבים" שערכו השבוע לה"ב, הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, בשיתוף CA, תהה אחד הנוכחים האם השכינה שורה ברחוב כנפי נשרים 22, מושבה של רשות ההגבלים. הממונה על ההגבלים רונית קן השיבה שהשכינה אמנם שורה בירושלים, אבל לא בכתובת הספציפית הזו. רוני קוברובסקי, נשיא החברה המרכזית למשקאות קלים, אמר באירוע שבהרבה מקרים ריבוי מתחרים דווקא פוגע בצרכנים, "כי אז הפירמות לא יעילות".

 

הפוקס של חיים כהן

 

מה חיפש השף חיים כהן בשולחן משותף עם מנכ"לית חברת פוקס הום טליה פורת, אתמול במסעדת דיקסי? בענף מדברים על שיתוף פעולה עסקי, אולם דוברת החברה מיהרה לצנן התלהבות ומסרה: "הם חברים ותיקים ונפגשו לקפה".

 

בנק יהב ירושלמי

 

רכובים על סגווי וחבושי קסדות הוציאו אתמול יו"ר בנק יהב דוד בן־דוד ומנכ"ל הבנק שאול גלברד, את ההנהלה הבכירה לסיור ברחבי ירושלים. הסיור של בכירי יהב, הבנק המסחרי היחיד שהמטה המרכזי שלו נמצא בירושלים, כלל סיבוב באתרים שונים בבירה והגיע ליעדו מול רחבת הכנסת.

 

בכירי בנק יהב על הסאגוויי בכירי בנק יהב על הסאגוויי צילום: תומר חזן

 

בסוף היום נפגשו חברי ההנהלה לארוחת צהריים, ובה הוכרזה תוכנית הבנק להרחבת פעילות הסניפים ולהעמקת הקשר עם העיר לשנה הקרובה. ברובד הקהילתי שלה, התוכנית כוללת פעילות התנדבותית של יותר מ־50 עובדי בנק במסגרות חינוכיות וחברתיות בעיר.

 

מבחן פופולריות: הוזמנתם לתרום לעמותת "צעד קדימה"?

 

האירוע: ערב התרמה שנתי של עמותת "צעד קדימה", המפעילה מסגרות שיקומיות לילדים ונוער בעלי נכות בשל שיתוק מוחין. שרון איילון תנחה את הערב, שבמהלכו תופיע להקת תיסלם.

 

הפרטים: יום ראשון, 14 בנובמבר, ב־20:30, חוות רונית.

 

המזמינים: יו"ר העמותה אנט מוזס והמנכ"ל יוסי פינטו.

 

 

בטל שלח
  לכל התגובות
  x