שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מוסף 28.10.10

הון אנושי: לך תדע מה שמים בסושי זול

קיוטו חגגה עם הרבה בנים־של והמון דוגמניות שרוצות בנים־של

ארי ליבסקר 10:2628.10.10

מסיבת העשור למסעדת קיוטו, רגע אחרי השיפוץ המסיבי שלה, היתה יכול להיקרא גם "המדריך השלם למציאת הבעל העשיר". שלל דוגמניות בדרג ביניים ובוגרות תוכניות ריאליטי גדשו את המקום, עם עקבי סטילטו ומחשופים נדיבים, בתקווה לצוד בן של טייקון או לפחות מנכ"לון.

 

אחד מבני הבכירים הסביר לי: "הן כבר לא מחפשות יותר כדורגלנים, זה פאסה". ליד הבר פגשתי איזו חוחית זחוחה, שסיפרה כי רוני מאנה, שהגיע לאירוע עם בת זוגו, ניסה למפות בעבורה את הבחורים הפנויים ואף לשדך לה כמה מהם. שאלתי את מאנה אם שידוכים זה כמו תיווכים, והוא אמר: "אין שום קשר, אבל במחשבה שנייה יכול להיות שאתה צודק. אבל אני עסוק מאוד, רוצים לראיין אותי לתוכנית של גיא פינס".

 

רוני מאנה וג'ני צ'רוואני רוני מאנה וג'ני צ'רוואני

 

מיד אחר כך הציגו לי את התפוח הלוהט בשוק הפנויים־פנויות - שי באב"ד. הוא רק בן 34, ונראה כמו חייל משוחרר. ניסיתי לשאול אותו שאלה רצינית, על דרישות העובדים בצים ועל העיצומים.

 

"כן, העובדים רק מדברים", אמר באב"ד, מנהל צים ישראל, ועשה ביד סימן של דיבורים, "אבל הכל תחת שליטה. קצת כאב ראש, ואנחנו נתגבר על זה. וחוץ מזה, ויותר חשוב מזה, אני גם פרוד טרי בימים אלה". האמת היא, בחורות, באמת מדובר בבחירה שווה. כדי להשיג אותו אני ממליץ להתקשר לרוני מאנה. את הטלפון אפשר להשיג ב־144, הוא הרי מתווך. הוא גם יודע לעשות את הסינון.

 

ניר שרצקי וגלית פרבר ניר שרצקי וגלית פרבר

 

מסביב היו כמה שכבר יכולות, כמו שאומרים, לסמן וי: מרינה קבישר מ"הישרדות" באה עם בן זוגה המיליונר יקיר שעשוע. שרון אילון, עוד בוגרת ריאליטי, באה בלי ארז אלוביץ'. בכלל, המקום היה מפוצץ, ונדמה שלאורך כל הערב איש לא הפסיק לבלוס את הסושי ואת מקלוני השרימפס ברוטב טריאקי, שחולקו חינם לצד האלכוהול. ליד הבר פגשתי את טובי שמלצר, הבן של שלמה שמלצר, שסיפר לי על מיזם הביטוח החדש שהחברה המשפחתית השיקה החודש בסופרים של רמי לוי. "כולם עכשיו מנסים לחקות אותנו - שופרסל, המשביר", הוא התגאה, "אבל לא הולך להם".

 

שמלצר בא לאירוע עם גיא ירקוני מחברת מג'יק טכנולוגיות, שמייצרת את החסכמים שהמדינה מחלקת כעת. "אתה לא יודע איזה שיחוק זה", אמר שמלצר על הצלחת החסכמים של חברו, "הם עומדים לעשות מיליונים על הפטנט הזה".

גם עופר הירשזון, הבן של האסיר אברהם הירשזון, היה שם, ונראה היה שהוא פופולרי בקרב הבנות המחפשות. "נו, איך אתה מרגיש?", שאלתי אותו בטון חמור, והוא אמר: "חי את הרגע, וגם אתה צריך לחיות את הרגע ולא את העבר, חביבי. כבה את הפלאפון, תיהנה".

 

אלינור קופלר. מותר לשבת אלינור קופלר. מותר לשבת

 

גם אלינור קופלר היפה, הבת של ליאון קופלר ועירית שטראוס, היתה שם, מתראיינת לכולם וממשיכה בתהליך הפיכתה לסלב, אולי פריס הילטון המקומית - רק בלי הפרובוקציות. מראיינים אותה בכל מקום. "תראה, אני צעירה, אבל המטרה שלי היא להיכנס לביזנס של אבא", היא הודיעה לי נחרצות. שאלתי אותה אם במשרדים של אבא, הבעלים והיו"ר של סופר־פארם, מותר לשבת. היא לא הבינה את העקיצה, והלכה לשוחח עם ניר שרצקי, עוד בן־של שהתחתן עם דוגמנית, גלית פרבר שעמדה לצדו. כששאלתי אותו על הקשר שלו למסעדה המארחת, הוא הבהיר תפיסת עולם שלמה במשפט אחד: "תראה, נכון שהסושי נהפך למאכל המוני, אבל אני מעדיף לשלם על הסושי שלי הרבה כסף, כי לך תדע מה שמים לך בסושי הזול".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x