שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
קריירה

מטפלות נעמת: נחדש העיצומים ביום ראשון

הודיעו כי בעקבות סירוב הממשלה להעלות את שכרן, כ-250 מעונות נעמת יפתחו ביום ראשון בשעה 10:00 ולא ב-07:00

כתב כלכליסט 12:1301.10.10

מטפלות נעמת יחדשו ביום ראשון הקרוב (3.10) את העיצומים. במסגרת העיצומים שיימשכו יום אחד, כ-250 מעונות נעמת בהם לומדים כ-18 אלף ילדים יפתחו ביום ראשון בשעה 10:00 ולא בשעה 07:00. זאת בעקבות סירוב הממשלה להעלות את שכרן של המטפלות.

 

כזכור, המטפלות פתחו בשביתת אזהרה בת
יום אחד
, במסגרתה לא פתחו את שנת הלימודים. בהסתדרות טוענים כי המטפלות פותחות בצעדים ארגוניים עקב מבוי סתום במשא ומתן עם הממשלה בכל הקשור לשיפור תנאי העסקתן ותוספת שכר למטפלות.

 

יו"ר הסתדרות המעו"ף, ארנון בר דוד אומר היום (ו'): "המצב של המטפלות במעונות נעמת הוא בלתי נסבל. ההחלטה של האוצר פוגעת בחינוך של עשרות אלפי ילדים שעושים את צעדיהם הראשונים במעונות. צריך להבין שמטפלת שמועסקת כ-30 שנה מרוויחה בסה"כ כ-4,800 שקלים בחודש וזה משפיע על יכולתה, על המוטיבציה בכל הקשור לטיפול בילדים. הסתדרות המעו"ף נחושה לשפר את שכר המטפלות".

 

המטפלות טוענות כי תפקידה של המטפלת הוא חינוך. שכן המטפלת היא גם הגננת, גם האחות וגם עובדת משק בית. יו"ר ועד נעמת, נינה קליין אומרת היום כי "אנו נחושות ללכת עד הסוף במאבק לשיפור תנאי העסקתנו. אנו נמשיך לנקוט בצעדים ארגוניים עד אשר ישופרו תנאי העסקתנו ושכרנו".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x