שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ראש השנה 2010

הכוורת של אלוביץ'

עמיקם שורר, סטלה הנדלר, אור אלוביץ', מוטי אלמליח ועוד

עמיר קורץ 18:0206.09.10

עמיקם שורר

סמנכ"ל פיתוח עסקי ביורוקום. הולך עם אלוביץ' יד ביד כבר כעשר שנים, ונחשב לאדם הקרוב ביותר אליו שאינו בן משפחה. שורר הוא עו"ד ומייעץ לאלוביץ' בכל הקשור לצד המשפטי ולצד הבינלאומי של עסקיו. הוא ואור, בנו של אלוביץ', יושבים יחד בדירקטוריונים של החברות שבשליטתו, ולא פעם מכניס אלוביץ' את שניהם לחדרו לישיבות סגורות כדי להתייעץ.

 

אור אלוביץ'

בנו השלישי של אלוביץ' (34) הוא מי שמסומן בקבוצת יורוקום כיורש הפוטנציאלי, על אף שגם שני אחיו הבוגרים גיא (38) וארז (40) עובדים בקבוצה. הוא בוגר תואר שני במימון ומינהל עסקים, וביורוקום מספרים שהוא יד ימינו של אביו. אור מתאם את פעילות המטה, מעורב בכל העניינים הכספיים, ומיישם בפועל את ההחלטות האסטרטגיות של אביו. "הוא המוציא והמביא. מה ששאול פותח, אור סוגר", אומרים עליו.

 

איריס אלוביץ'

אשתו של אלוביץ' ואם שני בניו הצעירים (בני 12 ו־14) היא גם אשת סודו והוא לא עושה אף מהלך בלי התייעצות עמה. היא נחשבת כמי שדחפה אותו לקחת סיכונים וללכת ביתר שאת על הגשמת חלומו לרכוש את בזק. "יש לה אינטואיציות חזקות מאוד, אפילו יותר מאשר לשאול", מאבחן אחד ממקורביו.

 

מוטי אלמליח

מכהן זה ארבע שנים כמנכ"ל יורוקום תקשורת דיגיטלית, המשווקת את מוצרי פנסוניק בישראל. בשנה שעברה הוזכר שמו כמועמד לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת, אולם לבסוף נשאר ביורוקום. אלוביץ' הביא אותו מפולאר תקשורת.

 

מוטי אלמליח מוטי אלמליח צילום: בועז אופנהיים

 

אלי הולצמן

מנכ"ל בי קומיוניקיישנס, החברה המחזיקה את בזק. עובד עם אלוביץ' כ־20 שנה, מאז נפגשו כשהיה מנכ"ל משרד הפרסום אריאלי.

 

אילן גרינבוים

מכהן זה שש שנים כמנכ"ל יורוקום תקשורת סלולרית, משווקת נוקיה בישראל. הגיע לקבוצת אלוביץ' מישפאר של לוני הרציקוביץ.

 

סטלה הנדלר

אלוביץ' "ירש" אותה מאליעזר פישמן כשרכש ממנו את קווי זהב ב־2006, והיא מונתה לראש סמייל 012. בשוק מספרים שלאחר מכירת סמייל למימן, אלוביץ' ביקש ממנה להישאר בסמייל.

 

סטלה הנדלר סטלה הנדלר צילום: צביקה טישלר

 

שלמה רודב

בשוק תהו אם רודב יסכים להישאר בתפקיד גם לאחר רכישת בזק. כיום רודב ממשיך לשמש כיו"ר בזק, ואלוביץ' ישמח אם ימשיך לכהן בתפקידו.

 

מנהלים נוספים

מנכ"ל חלל דוד פולק, מנכ"ל סאטלינק תקשורת דוד הוכנר, מנכ"ל סאטקום מערכות רועי הס, ומנכ"ל יורוקום נדל"ן ראובן סגן־כהן. האחרון היה מי שעמד בראש מיזם אופק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x