$
מוסף 26.8.10

ומה מספרת גב' בלייר: "אני דיממתי והוא דיבר על הכותרת בעיתון"

בסוף 2008 פרסמה שרי בלייר אוטוביוגרפיה חושפנית שהציגה פרטים שלא היו ידועים על הרקע המשפחתי של בלייר ועל יחסיה עם בעלה

נעמה סיקולר והילה גבעון 08:3226.08.10

שרי, אשתו ואם ארבעת ילדיו של טוני בלייר, היא עורכת דין מצליחה באנגליה, אבל גם מקור לכמה מבוכות עבור ראש הממשלה לשעבר. בסוף 2008 היא פרסמה את האוטוביוגרפיה החושפנית "Speaking For Myself" ("מדברת בשמי"), שחלקים ממנה התפרסמו גם בסדרת כתבות בצהובון "סאן" ובעיתון "טיימס" והציגו

פרטים שלא היו ידועים על הרקע המשפחתי של בלייר ועל יחסיה עם בעלה.

 

באוטוביוגרפיה בלייר כתבה שבנם הרביעי של בני הזוג, ליאו, נולד מהיריון לא מתוכנן. היא ובעלה שהו בטירה המלכותית בלמורל בסקוטלד, והעוזרת של שרי בלייר זרקה בטעות את הגלולות שלה למניעת היריון. בלייר כותבת שלא האמינה שתיכנס להיריון בגילה המתקדם. תגובתו של בלייר לעיסוק התקשורתי באירוע היתה: "ביג דיל, אז ראש הממשלה קיים יחסי מין עם אשתו".

 

אירוע מביך יותר שמוזכר בספר הוא ההפלה ששרי עברה באוקטובר 2002. בספר היא מתארת איך בעלה וקצין העיתונות שלו החליטו לפרסם בתקשורת את דבר ההפלה. הסיבה לפרסום היתה שההפלה הביאה לדחיית חופשת המשפחה בצרפת, וכיוון שבאותם ימים נערכו הכנות לפלישה לעיראק בלייר חשש שאי־מתן הסבר לדחייה יתפרש בטעות כאיתות על תחילת המתקפה. "לא האמנתי, אני דיממתי בבית החולים והם דיברו על הכותרת בעיתון. הורדתי את השפופרת ושכבתי, בוהה בתקרה, כשהכאב בגופי גובר", כתבה בלייר.

 

בלייר חשפה גם פרטים לא נעימים על הרקע המשפחתי שלה: "אבא שלי היה שחקן הולל ועשה מה שרצה. הוא פגש באמי כאשר היתה שחקנית צעירה, ובגיל 22 הפך אותה לעקרת בית עם שתי בנות. הוא, מצדו, היה בא והולך לפי רצונו, ועזב אותנו סופית כאשר הייתי בת 8. יש לי עוד שש אחיות מנשים שונות שהיו לאבי, לחלקן התוודעתי מקריאה בעיתון", כתבה.

כאשר בלייר נשאל בראיון ל"מוסף כלכליסט" מה הרגשתו בנוגע לחושפנות יוצאת הדופן של אשתו, הוא השיב "דווקא בסדר", ומיהר להעביר נושא. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x