שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

מאבק המתמחים: יקימו עמדות לצחצוח נעליים מול משרדי עוה"ד המובילים

בעקבות אישור תיקון החוק הדוחה את מועד חיפוש ההתמחות לשנה השלישית ללימודי המשפטים, החריף פורום "המאבק כנגד סגירת שערי המקצוע" את מחאתו

מארק שון 12:5018.08.10

פורום "המאבק כנגד סגירת שערי המקצוע" יוצא למאבק בעקבות אישור תיקון החוק אתמול (ג') על ידי שר המשפטים, שקבע כי משרדים לא יוכלו לראיין מועמדים להתמחות לפני סוף השנה השלישית ללימודיהם. 

 

הפורום מקים "ניידת עבדים" כהגדרתם, ובמהלך שבוע הבא יקים הפורום עמדות

לצחצוח נעליים מול בנייני המשרדים המובילים.

 

הניידת תתחיל את המחאה ביום א' הקרוב מול משרדי הרצוג פוקס נאמן ברחוב ויצמן בתל-אביב, תמשיך לאזור שדרות רוטישלד שם ממוקמים מספר משרדים מובילים בינהם ש. הורוביץ וגורניצקי, ולרחוב אבן גבירול ליד בניין לשכת עורכי הדין. בהמשך השבוע המחאה אמורה להתרחב לירושלים ולחיפה. 

 

הסטודנטים והמתמחים מתנגדים לא רק לצעד האחרון, אלא גם לתוכנית להארכת ההתמחות לשנתיים של יו"ר לשכת עורכי הדין יורי גיא-רון ושר המשפטים יעקב נאמן.

 

"אנו מעוניינים להמחיש את התנאים המחפירים תוך הדגשת הניצול שמתקיים על ידי משרדי עורכי הדין, לעיתים כמו הכנת קפה, שליחויות, אי תשלום על שעות נוספות, עבודות שאינן משפטיות ועוד. בנוסף, פעולת המחאה נעשית למען העלאת המודעות לאי הפיקוח שקיים כיום על ידי לשכת עורכי הדין, במטרה להגיע לפתרון בנושא", נמסר מהפורום.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x