שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

כלכליסט חוגג שנתיים: זמנים מסחררים

היום לפני שנתיים, בגיליון מספר 1 של "כלכליסט", הבטחנו לחבר את ישראל לכלכלה. אנו עושים זאת על גבי עיתון יומי, מוסף שבועי ועל כל מסך מחשב וטלפון. שני סקרים, שקבעו בימים אלה כי "כלכליסט" הוא העיתון הכלכלי הנקרא ביותר בישראל, אומרים שעמדנו בציפיות שלכם

יואל אסתרון וגלית חמי 08:5018.02.10
יום אחד הבחין תייר ישראלי במחזה מוזר בלב מנהטן: גבר מעונב, בכלל לא הומלס, מדבר לעצמו במכשיר מגושם שנראה כמו טלפון, אבל בלי חוט משתלשל. זה היה לפני פחות מעשרים שנה כשהילדים של פייסבוק עוד היו בעריסה ולא ידענו שהמציאות תהפוך לאוגמנטד ריאליטי. אנחנו חיים בזמנים מסחררים.
נסים ונפלאות בכף ידנו. עוד לא גמרנו להתפעל מהקינדל – בא סטיב ג'ובס עם לוח הקסם שלו. עוד אנחנו מורידים אפליקציה מגניבה, מתברר שמישהו כבר דיווח על זה בטוויטר שלו. ואף על פי כן, כל קסמי הטכנולוגיה לא יסתירו את האמת הפשוטה: בני אדם רוצים לדעת מה קורה ולהבין למה.

 

בגיליון מספר 1 של "כלכליסט", ב-18 בפברואר 2008, היום לפני שנתיים, הבטחנו לחבר את ישראל לכלכלה. מאז, אנחנו מציעים עיתון יומי, ולאחרונה גם מוסף שבועי. אנחנו מגישים אתר תוסס 24/7, מעדכנים אפליקציות סלולריות ושולחים ניוזלטר ו-SMS לכל דורש. הפלטפורמות מתחדשות בתזזית, אבל העיקרון נשאר בעינו: התוכן הוא המלך. והמלך חייב להיות חכם ופשוט, נגיש וידידותי.

 

הד.נ.א. שלנו לא השתנה: כביום הראשון שלנו, אנחנו מאמינים שכולנו יכולים להיות כלכליסטים – להבין את חוקי המשחק של הכלכלה, לחפש הזדמנויות עסקיות, לנהל בתבונה את הכסף שלנו, לחסוך ולהשקיע בתחכום. הבטחנו להביא לכם תועלת ממשית בעיתון מאיר עיניים ועשינו כמיטב יכולתנו לא לאכזב אתכם.

 

שני סקרים של מכוני מחקר מובילים קבעו בימים אלה ש"כלכליסט" הוא העיתון הכלכלי הנקרא ביותר בישראל. קיבלנו בהתרגשות את הבעת האמון הסוחפת ואנחנו מבקשים להודות לכם מעומק הלב. על נייר ועל כל המסכים והצגים האפשריים, ובכל פלאי הטכנולוגיה שעוד יבואו, נשתדל לעמוד בציפיות שלכם גם בשנים הבאות. תודה רבה בשם כל הכלכליסטים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x