שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

שר המשפטים פיטר את מנכ"ל משרדו, משה שילה

יעקב נאמן הודיע לשילה על סיום תפקידו לאחר למעלה מחצי שנה של עבודה משותפת. "לא מדובר בדרמה או בהפתעה", מסרו גורמים במשרד שטענו כי שילה היה מודע לכוונת השר. המועמד להחלפתו הינו גיא רוטקופף

צמרת פרנט 12:4821.10.09

שר המשפטים, יעקב נאמן, פיטר היום (ד') את משה שילה, מנכ"ל משרדו שמכהן בתפקיד משנת 2006. בהודעה שפורסמה בעניין נכתב כי נאמן הודיע לשילה על סיום תפקידו לאחר למעלה מ-6 חודשים של עבודה משותפת, וכי המתין עם מינוי מנכ"ל עד מועד זה.

 

המועמד להחלפתו של שילה הוא ד"ר גיא רוטקופף שעבד בעבר עם השר לשעבר, דניאל פרידמן. מועמדותו של רוטקופף הוגשה היום (ד') לוועדה לבחינת מינוי המנכ"ל בנציבות שירות המדינה.

לדברי גורמים במשרד המשפטים, שילה היה מודע לכוונת השר למנות מנכ"ל חדש במקומו, וכי הדברים הובאו לידיעתו כבר בתחילת כניסתו של נאמן לתפקיד.

"לא מדובר בדרמה או בהפתעה", אומרים המקורבים ל"כלכליסט".

 

שילה מונה לתפקיד המנכ"ל על ידי דניאל פרידמן, שר המשפטים לשעבר, לאחר שכיהן בתפקיד ממלא מקום לאחר עזיבת המנכ"ל הקודם, אהרון אברמוביץ', לתפקיד מנכ"ל משרד החוץ. פרידמן החליט למנות את שילה לתפקיד לאחר שמנהל בתי המשפט לשעבר, השופט בדימוס בעז אוקון ומזכיר הממשלה לשעבר ישראל מימון, סירבו להצעותיו לקבל על עצמם את התפקיד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x