$
סביבה

לאונרד כהן תרם הכנסות המופע למען משפחות שכולות ישראליות ופלסטיניות

את המענקים קיבלו בין השאר פורום המשפחות השכולות, מרכז ישראל-פלסטין למחקר ולמידע, הבית הפלסטיני, שוברים שתיקה, רדיו כל השלום ומרכז פרס לשלום

כתב כלכליסט 22:0824.09.09

באירוע מיוחד שהתקיים לפני הופעתו של לאונרד כהן, חולקו מענקים מטעם "קרן הפיוס לסובלנות ושלום" של לאונרד כהן למשפחות שכולות, ישראליות ופלסטיניות.

 

המענקים חולקו מתוך הכנסות המופע של כהן בארץ אשר תרם את כל הכנסות המופע לקרן. באירוע נכחו כ-200 משפחות שכולות מן הצד

הישראלי והצד הפלסטיני וכן חברי להקתו של כהן.

 

בנוסף ללאונרד כהן, שותפים בפרויקט גם חברת איי.אי.ג'י.לייב, מפיקת מסע ההופעות העולמי שלו , וחברת סוני מיוזיק. הקרן תנסה לגייס תרומות ראשוניות באמצעות אתר המעריצים הבינלאומי, בו יתקבלו תרומות פרטיות נפרדות.

 

את המענקים קיבלו הארגונים: פורום המשפחות השכולות, מרכז ישראל-פלסטין למחקר ולמידע, הבית הפלסטיני, שוברים שתיקה, רדיו כל השלום, מרכז פרס לשלום ועוד.

 

במהלך האירוע אמר הסופר דויד גרוסמן: " אנחנו יולדים ילדים למציאות זו ומאבדים ילדים למציאות זו. במצב כזה כל כך כל להאמין שמלחמה היא המציאות היחידה, שישראלים ופלסטינים יהרגו אלו את אלו לנצח וכל מחשבה אחרת היא תמימה. אלו שהגיעו היום לא שוכחים את העבר ואת הסבל שעברנו - איך נוכל? אבל אנחנו עדיין משמרים את התקווה ומתמודדים עם הקונפליקט במצב זה - הזעם והאמפטיה מעורבבים ביחד. בשבילנו זו דרך חיים, הקונפליקט הזה הוא דת".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x