$
בארץ

כסף נדבק לכסף: 39 יהלומנים זכו בלוטו

ל"כלכליסט" נודע כי חברי הבורסה ליהלומים ובראשם נשיא הבורסה אבי פז, זכו אתמול ב-117 אלף שקל בהגרלת הלוטו. הזוכים יחלקו את הכסף ל-40 נתחים כמספר ממלאי הטופס, החלק הנוסף יועבר כתרומה לצדקה

נעמה סיקולר 15:5716.09.09

השנה האחרונה היתה לא פשוטה עבור חברי הבורסה ליהלומים שנפגעו מאוד מהמשבר הכלכלי, בתקופה האחרונה התחיל הביקוש ליהלומים לעלות וערב השנה החדשה, התבשרו אתמול גם חברי הבורסה כי המזל התדפק על דלתם.

 

ל"כלכליסט" נודע כי 39 חברי הבורסה ליהלומים ובראשם נשיא הבורסה אבי
פז, זכו אתמול ב-117 אלף שקל בלוטו לאחר שניחשו 5 מספרים נכונה. הזוכים יחלקו את הכסף ל-40 נתחים כמספר ממלאי הטופס, החלק הנוסף יועבר כתרומה לצדקה. גם לאחר תשלום המס צפויים להיוותר בידי הזוכים למעלה מ-2,000 שקל.

 

חברי הבורסה מקיימים מסורת ארוכת שנים של מילוי טפסי הגרלה במשותף ובאופן מסורתי מחלקים במקרה של זכייה את הכספים כאילו זכה בהם חבר אחד נוסף ואת הנתח הזה תורמים לארגונים חברתיים שונים. היעד אליו תועבר התרומה בגין הזכייה הנוכחית טרם נקבע.

 

יחד עם זאת במקביל לבשורה על הזכייה העבירה אתמול הנהלת הבורסה ליהלומים תרומה של 40 אלף שקל לעמותת "חום - חסד ומשגב" העוסקת בהצלת חייהם של אלפי ילדים רעבים בישראל. הנהלת הבורסה קיבלה לקראת החג עשרות פניות לתרומה והחליטה על העמותה מתוך רצון לתמוך בילדים נזקקים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x