שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

הממשלה אישרה מינויו של חיים שני לתפקיד מנכ"ל האוצר

ייכנס לתפקידו בתחילת נובמבר; כמו כן אישרה הממשלה את מינויו של שרון קדמי למנכ"ל משרד התמ"ת

כתב כלכליסט 14:0506.09.09

הממשלה אישרה היום את מינויו של חיים שני לתפקיד מנכ"ל האוצר, במקום ירום אריאב שיפרוש מתפקידו ב־1 בנובמבר. על המינוי דווח לראשונה ב"כלכליסט".

 

שני, 52, בעל תואר ראשון בהנדסה מהטכניון ותואר שני מאוניברסיטה בצרפת, מכהן בשמונה השנים האחרונות בתפקיד מנכ"ל ונשיא חברת נייס טכנולוגיות. קודם לכן כיהן בתפקידים בכירים בתחום ההייטק והטכנולוגיה.

 

במהלך הישיבה אמר שר האוצר, יובל שטייניץ: "שני הפך תוך שנים ספורות את נייס טכנולוגיות מחברה קטנה לחברה מובילה בעולם בתחומה, ונבחר בשנת 2007 למנכ"ל המצטיין בהייטק הישראלי. נכונותו של שני לוותר על תפקידו על מנת להצטרף למגזר הציבורי ולשרת את כלכלת ישראל, מהווה דוגמה למעבר מבורך של אנשים איכותיים מהמגזר הפרטי לשירות המדינה. ניסיונו הניהולי והבינלאומי של שני, והתמחותו בתחומי הייצוא וההייטק, יתרמו להתמודדותנו עם המשבר העולמי".

 

שטייניץ הוסיף ואמר כי הוא "אסיר תודה למנכ"ל היוצא אריאב, ששירת בשנים האחרונות את האוצר במקצועיות ובמסירות יוצאים מן הכלל".

 

הממשלה אישרה היום גם את מינויו של שרון קדמי לתפקיד מנכ"ל משרד התמ"ת. זאת בהמשך לחוות דעת חיובית של ועדה בראשות נציב שירות המדינה שהמליצה לממשלה לאשר את המינוי. קדמי, 37, שימש בתפקידו האחרון ראש המטה המקצועי של שר התמ"ת, בנימין בן אליעזר. הוא בוגר תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון - ובוגר התוכנית ללימודי המשך במימון באוניברסיטת תל אביב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x